[Ściółka] - Jakiej sciolki uzywacie?

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

Jakiej u¿ywasz œció³ki?

Czas głosowania minie ndz lut 07, 2106 7:28 am

trociny
98
33%
siano
36
12%
papier(mnakulatura, chusteczki i wszystko co papierowe)
37
12%
sÂłoma
2
1%
cat's dream
63
21%
Âżwirek silikonowy
3
1%
œció³ka z kolb kukurydzy
8
3%
Âłuski gryki
0
Brak głosów
inny Âżwirek zbrylajÂący(podaj jaki)
14
5%
pigwa
10
3%
¿wirek z czystych w³ókien roœlinnych
5
2%
Âżwirek sepiolitowy
1
0%
Âżwirek niezbrylajÂący
6
2%
inne(jakie)
17
6%
 
Liczba głosów: 300

Ratata
Posty: 397
Rejestracja: pn lip 10, 2006 9:35 am
Kontakt:

[Ściółka] - Jakiej sciolki uzywacie?

Post autor: Ratata »

Ja mam tak z obecnymi drewienkami (Animax), za to z poprzednim (dla kotów, nie pamiętam nazwy, ale troche grubsze drewienka były... może to benek był :drap: ) nie było tego problemu...
GMR || GMC || Szczurza ortoreksja
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

[Ściółka] - Jakiej sciolki uzywacie?

Post autor: MANIAK90 »

[quote="Ratata"]może to benek był :drap: [/quote] wątpię zeby to był Benek, gdyż z tego co wiem Benek jest tylko zbrylający, coć mogę się mylić, a drewienka to mi raczej wygłądają na takie rozwalające się, nie mogę znależć słowa :drap:
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[Ściółka] - Jakiej sciolki uzywacie?

Post autor: ESTI »

Sileas, prawdopodobnie za malo nasypalas. Ja robie kilku cm warstwe u dziewczyn i tak sie nie dzieje. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ania26
Posty: 405
Rejestracja: pt sie 05, 2005 4:17 am
Lokalizacja: Warszawa

[Ściółka] - Jakiej sciolki uzywacie?

Post autor: Ania26 »

Na spód Cat's dream lub Delfinek (polski odpowiednik Cat's dream, a trochę tańszy), na wierzch trocinki, zeby było mięciutko, do koszyczka bawełanine (lato) lub polarowe (zima) szmatki.
Moje smrodziuszki: Ezri, Odo, Vic
Merry['], Łaciatka['], Pysia['], Mała['], Megi['], Oksanka [']
Ratata
Posty: 397
Rejestracja: pn lip 10, 2006 9:35 am
Kontakt:

[Ściółka] - Jakiej sciolki uzywacie?

Post autor: Ratata »

Maniak, no racja, muszę się przejść do zoologa zobaczyć, co to za cudo było ;)
GMR || GMC || Szczurza ortoreksja
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

[Ściółka] - Jakiej sciolki uzywacie?

Post autor: Layla »

Ech, obraziłam się na moje trocinki, zawsze takie fajne , miękkie, niepylące, czyste. Kupiłam i co znalazłam? Jednego peta :shock: oraz kilka drewnianych klocków pokaźnych rozmiarów...Czy oni chcą żeby moje szczury paliły i bawiły się klockami? Obrażam się od dziś poważnie na trociny Solski :/
Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

[Ściółka] - Jakiej sciolki uzywacie?

Post autor: Nina »

Moje ciurki mają trociny, żwirek dla kota (nazwy nie pamiętam), sianko i chusteczki. Ale coś ostatnio sie drapią :drap: Musze je porządnie obejżeć, mam nadzieje że nie mają żadnych mieszkańców :|
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

[Ściółka] - Jakiej sciolki uzywacie?

Post autor: MANIAK90 »

Ja osobiście też Delfinka miałam, i chyba do niego powróce bo był dość dobry a nie drogi...Choć np. nie dużo tańszy od Cats Dream, bo kosztował chyba około 11 zł a Cats Dream u mnie kosztuje 13 z czyms... :drap:
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
Awatar użytkownika
Ania26
Posty: 405
Rejestracja: pt sie 05, 2005 4:17 am
Lokalizacja: Warszawa

[Ściółka] - Jakiej sciolki uzywacie?

Post autor: Ania26 »

W ankiecie zaznaczyłam cat's dreama. Zresztą piszę w poście powyżej, czego używałam do niedawna. Moje szczuraski miały jednak ranki i strupki na łapkach. Wet stwierdził, ze to odciski od zbyt twardego podłoża i polecił używać ligniny, szmatek i wiorków, ale zeby częściej je wymieniać. To trochę kłopotliwe, ale po kilku dniach widzę już poprawę. Myślę, że wybiorę się do tzw. lumpeksu po większą ilość polarowych tanich bluz i z tego im machnę posłano. Będzie tanio i mięciutko. Co o tym myślicie?
Moje smrodziuszki: Ezri, Odo, Vic
Merry['], Łaciatka['], Pysia['], Mała['], Megi['], Oksanka [']
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

[Ściółka] - Jakiej sciolki uzywacie?

Post autor: AmericanIdiot »

hmm pomysł niezły ale wbrew pozorom troche może wyjsc drożej. Bo takie szmatki trzeba często zmieniac, a trudno takie małe będzie wybrac... chyba że większe. Ale na łapki na pewno szczurkom pomoże ;)
Ostatnio zmieniony pn lis 06, 2006 3:22 pm przez AmericanIdiot, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

[Ściółka] - Jakiej sciolki uzywacie?

Post autor: MANIAK90 »

Być możę dobry pomysł, jednak na moje oko uciązliwy- będzie śmierdzieć, tak mi się wydaje, ale jeśli szczuraskom ma pomóc to trzeba spróbować.
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
Awatar użytkownika
Ania26
Posty: 405
Rejestracja: pt sie 05, 2005 4:17 am
Lokalizacja: Warszawa

[Ściółka] - Jakiej sciolki uzywacie?

Post autor: Ania26 »

MANIAK90, ano. Musze im teraz codziennie sprzątać, do tego pranie szmatek. No ale jak się ma takie delikatne księżniczki, to trzeba się poświęcić 8)
Moje smrodziuszki: Ezri, Odo, Vic
Merry['], Łaciatka['], Pysia['], Mała['], Megi['], Oksanka [']
Stig_Inge
Posty: 9
Rejestracja: sob paź 28, 2006 1:04 pm

[Ściółka] - Jakiej sciolki uzywacie?

Post autor: Stig_Inge »

ja uzywam cats dream, troche dokladam siana do domku i troche obok domku bo zuzka ma straszną frajdę z wciągania sianka do swojego domku albo gryzienia go
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

[Ściółka] - Jakiej sciolki uzywacie?

Post autor: Nina »

Od dwóch dni moje panienki w klatce mają sam koci żwirek (+chusteczki i szmatki), strasznie im sie podoba, ciągle wykopują dołki i sie chowają. A do tego kompletnie nie czuć że szczury są w pokoju :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Ania26
Posty: 405
Rejestracja: pt sie 05, 2005 4:17 am
Lokalizacja: Warszawa

[Ściółka] - Jakiej sciolki uzywacie?

Post autor: Ania26 »

:sad2: :sad2: :sad2:

Też chcę znów granulat...
Sprzątam codziennie, a i tak od drzwi czuc, ze są w domu szczurki.
Moje smrodziuszki: Ezri, Odo, Vic
Merry['], Łaciatka['], Pysia['], Mała['], Megi['], Oksanka [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółki”