RE: [Ściółka] Grysik dla kota "Miau Sanit" firmy Daphnia - czy zaszkodzi szczurom???

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

[Ściółka] Grysik dla kota "Miau Sanit" firmy Daphnia - czy zaszkodzi szczurom???

Post autor: 'Asia »

Kochani błagam Was o szybką odpowiedź bo jestem załamana :((( Kupiłam przed chwilą 5 kg żwirku dla kota (na pudełku jest napisane żwirek!!) firmy Daphnia o nazwie "Miau Sanit". Po otwarciu w domu okazało się że jest to grysik dla kota, taki biały, a nie ten drewniany żwirek!!! :cryrat: Co mam teraz zrobić?? Czy mogę tym wyłożyć klatkę dziewuchom?? Na opakowaniu jest napisane: "100% naturalny, atestowany, całkowicie nieszkodliwy dla zwierząt i ludzi"... Ten grysik nie jest ostry ani jakiś chropowaty, ale nie wiem czy im nie zaszkodzi :(( Jeśli nie może być i nie wymienią mi w sklepie to jestem załamana bo wydałam na niego ostatnie 15 zł jakie miałam, a jestem przed wypłatą...

Proszę o bardzo szybką odpowiedz bo za 20 min zamykaja sklep a to jest 1 przystanek autobusem ode mnie :|

PS. Nawet nie wzielam paragonu :cryrat::cryrat::cryrat:
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: [Ściółka] Grysik dla kota "Miau Sanit" firmy Daphnia - czy zaszkodzi szczurom???

Post autor: limba »

Ciezko powiedziec, ale wiem ze sporo osob uzywa żwirkow kocich tych nie drewnianych. Jesli nie pyli bardzo, nie ma drazniacego zapachu to mysle ze nic nie powinno sie stac.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: [Ściółka] Grysik dla kota "Miau Sanit" firmy Daphnia - czy zaszkodzi szczurom???

Post autor: 'Asia »

Dzieki limbuś za odp :) Ja sie za bardzo balam ze to jeszcze zjedza i ze moze im zaszkodzic wiec jednak po tym poscie pobieglam jak oszalala do tego sklepu bo autobusu akurat nie bylo i zdazylam 2 minuty przed zamknieciem sklepu ^^ (tylko reka prawie mi odpadla bo to pieronstwo ciezkie jak cholera... :shock:) Babka powiedziala ze musi byc paragon wiec ja zalamana odpowiedzialam ze zostawilam w sklepie... no i sie ulitowala - wywrocila caly smietnik do gory nogami i przez 10 min szukala :D (pamietala mnie na szczescie i wiedziala co kupilam) :wowrat: Znalazla go jako 50-tego okolo :wowrat: Niestety okazalo sie ze drewnianego zwirku w ogole nie bylo w sklepie wiec zgodzila sie anulowac to i oddac mi kase :-D Ale sie ciesze! Bo ja biedna studentka i nie stac mnie by wyrzucac 15 zł ot tak sobie w bloto ;P Tylko ze teraz nie mam zadnej sciolki (a wlasnie przeprowadzam laczenie szczurow) i kompletnie nie wiem co robic :| Ale to juz nie w tym temacie... :P (chyba bede zmuszzona wylozyc im na te noc chusteczkami po prostu...)

PS. Mysle ze dobrze by bylo nie zamykac tematu bo moze ktos ma jakies doswiadczenia takim z grysikiem dla kota u szczurów i w koncu sie dowiemy na 100 % czy nie zaszkodzi czy tez kategorycznie nie podawac.
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: [Ściółka] Grysik dla kota "Miau Sanit" firmy Daphnia - czy zaszkodzi szczurom???

Post autor: Karen »

Rozumiem, że chodzi o taki zwykły żwirek dla kotów. Jeżeli tak, to ja testowałam i się sprawdził. Ładnie chłonie zapachy i czystość w klatce można utrzymać sporadycznie tylko wybierając kupki czy zbrylone kawałki żwirku. Zdzisiowi nie zaszkodził, a używałam go długo (później matka zaczęła narzekać, że nie nadąża z kupowaniem).
Moje Aniołki: moje ogoniaste

Nowi domownicy Alvin i Remi
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: [Ściółka] Grysik dla kota "Miau Sanit" firmy Daphnia - czy zaszkodzi szczurom???

Post autor: 'Asia »

Tak, zwykły żwirek dla kotów. Takie malutkie białe kamyczki dokładniej mówiąc ^^ Żwirek ten jest w białym pudełku 5 kg z plastikowym uchwytem a na pudełku widnieje wielki kot ^^ Dobrze że nie jest szkodliwy, na przyszłość będę wiedziała. Co prawda na pudełku jest napisane 100% atestowany, nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt, ale wiadomo że różnie to bywa z tymi obietnicami producenta :|
Ech, jak ja bym chciała żeby Cat's Dream był ogólnie dostępny... :(
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółki”