[Sciolka] - Granulat ze slomy

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

[Sciolka] - Granulat ze slomy

Post autor: Beeata »

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=23689188

wyglada zachecajaco.ktos moze probowal juz tego?
Ostatnio zmieniony pt lut 17, 2006 1:05 am przez Beeata, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

[Sciolka] - Granulat ze slomy

Post autor: moni »

Też się nad tym zastanawiam.Chyba kupię na spróbowanie.Zobaczymy.Szkoda,że nie ma zdjęcia.Widać by było jak to wygląda.
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
Awatar użytkownika
Pleiades
Posty: 302
Rejestracja: śr kwie 07, 2004 9:31 pm
Lokalizacja: Poznań, a obecnie Kórnik
Kontakt:

[Sciolka] - Granulat ze slomy

Post autor: Pleiades »

Hehe ;) Swoją droga ciekawe, jak granulat ze słomy może pachnieć siankiem ?

Pytanie czysto teoretyczne....
Sama bym to kupiła, ale trochę się boje odważyć.. Zresztą aukcja już się zakończyła. Jeśli ktoś to nabył, to niech napisze, jak to wygląda i jak służy szczuraskom ?
Pleiades & zwierzyniec
Obrazek
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

[Sciolka] - Granulat ze slomy

Post autor: sachma »

ja tam kupuje Cat's Dreams... i jestem zadowolona... co prawda za 7l zaplacilam dzis prawie 15 zł... :wink:
Obrazek
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

[Sciolka] - Granulat ze slomy

Post autor: olka »

Nie widziałam jeszcze takiego czegoś w sklepach...ale chetnie sprobuję.
Olka
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

[Sciolka] - Granulat ze slomy

Post autor: roenna »

sachma ja tez uzywam cat's dream i jestem zadowolona :D ale mam zamiar wypróbowac benka :)
ania85
Posty: 989
Rejestracja: śr lip 07, 2004 4:20 pm

[Sciolka] - Granulat ze slomy

Post autor: ania85 »

hmm... zainteresowałyście mnie tym Cat's Dream :) ...zwłaszcza że nie pierwszy raz słyszę o nim na forum :)
a Benka, to ja używam dla swojego kota :P
w serduszku:
*Stiuartka zm.18.03.2004r.

przy mnie:
*Mirabelka ur.1.05.2004r. (data umowna)
*Amfetaminka ur.1.06.2004r. (data umowna)
*Minka, Zuzia, Szara Mysz - z nami od października 2003r
... i już ze mną --> Iwo (ur.24.10.2003r.) :)
Gosik
Posty: 414
Rejestracja: wt maja 04, 2004 8:21 pm

[Sciolka] - Granulat ze slomy

Post autor: Gosik »

Potwiersdzam. Cat's Dream jest naprawde super :) Teraz mam Pigwę, bo nie było niczego innego w sklepie, a ja musialam cos mieć natychmiast i jestem bardzo niezadowolona(strasznie łatwo się kruszy-nie tylko kiedy namoknie i sama w sobie smierdzi) . Jutro kupuję znowu Cat's
Awatar użytkownika
Pleiades
Posty: 302
Rejestracja: śr kwie 07, 2004 9:31 pm
Lokalizacja: Poznań, a obecnie Kórnik
Kontakt:

[Sciolka] - Granulat ze slomy

Post autor: Pleiades »

Ja tego Cat's Dream szukałam od pewnego czasu po całym Poznaniu i niestety patrzą na mnie w sklepach zoologicznych, jakbym co najmniej o suchą karmę dla słonia pytała :wink: W związku z brakiem tego żwirka w Poznaniu, zadowoliłam się Benkiem. Szczurzycy chyba też się podoba.
Pleiades & zwierzyniec
Obrazek
KaRa
Posty: 819
Rejestracja: pn gru 22, 2003 10:11 pm

[Sciolka] - Granulat ze slomy

Post autor: KaRa »

jest w poznaiu!! na Dąbrowskiego w Zoolandzie
Obrazek
Awatar użytkownika
Pleiades
Posty: 302
Rejestracja: śr kwie 07, 2004 9:31 pm
Lokalizacja: Poznań, a obecnie Kórnik
Kontakt:

[Sciolka] - Granulat ze slomy

Post autor: Pleiades »

Aaaa.. Nie cierpię tego sklepu :( Ze względów osobistych i tego, jak traktują niektórych klientów :/ Oki, może poszukam gdzieś indziej, ale dobrze wiedzieć, że jest szansa dostania tego żwirku w Poznaniu :)

Dzięki, zatem !
Pleiades & zwierzyniec
Obrazek
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: [Sciolka] - Granulat ze slomy

Post autor: Babli »

Klik. Odświeżam. Szukam ściółki. Miał ktoś taką? A jeśli tak jak się sprawdza? Mam zamiar zakupić, ale wszystko się okaże :)
Awatar użytkownika
Devona
Posty: 275
Rejestracja: czw sie 28, 2008 1:47 pm

Re: [Sciolka] - Granulat ze slomy

Post autor: Devona »

Właśnie przyszła do mnie podściółka Tima Natur, jest tak samo dobra, jak Farmer's Vitakraftu (także granulat ze słomy), świetnie chłonie wilgoć, co widać było szczególnie, kiedy ściółkę po wysprzątaniu klatek zostawiłam w wiaderku na balkonie i spadł deszcz ;) . Niestety, zwierzątka niesamowicie hałasują, ale z tym trzeba liczyć się przy każdym granulacie. Ponadto trzeba wziąć poprawkę na to, że szczurków mam aż 13.
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: [Sciolka] - Granulat ze slomy

Post autor: Babli »

Co prawda ogony nie są w moim pokoju a swoim (i żółwia :) ) Więc hałas kto nic. Teraz tylko zamawiać :D .

edit:
Devona, co ile masz zamiar/zmieniasz ?
Awatar użytkownika
Devona
Posty: 275
Rejestracja: czw sie 28, 2008 1:47 pm

Re: [Sciolka] - Granulat ze slomy

Post autor: Devona »

Na razie trudno mi powiedzieć, to zależy od tego, co jedzą. Poza tym ja mam ogromną klatkę, a w niej mamuśkę i 11 młodych, więc trudno o miarodajną ocenę. Samczyk (tatuś znaczy się :P ) ma tak okropny zapach, że przymusowo mieszka w żwirku kocim, bo żadna inna ściółka na razie się nie sprawdziła. Jutro powinnam wymienić ściółkę Iwetce i małym, zaprzestaje na razie podawania gerberków, bo czuje się jak w chlewie :P i wtedy będę mogła powiedzieć, ile granulat "wytrzymuje". Wcześniej, kiedy były tylko 2 szczurki, Iwetka mieszkała jednorazowo w granulacie tyle samo, co w granulacie drzewnym.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółki”