Żwirek Super Benek Pinio Light

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Żwirek Super Benek Pinio Light

Post autor: LaCoka »

Szukałam ale przyznam, że nie znalazłam nic na temat tego żwirku, więc jestem ciekawa czy ktoś się z nim spotkał i chciałam spytać o ewentualne opnie na jego temat
http://www.kacikpupila.pl/sklep/certech ... -3958.html
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Żwirek Super Benek Pinio Light

Post autor: yss »

ehm, mi się błąd wyświetla...
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Żwirek Super Benek Pinio Light

Post autor: LaCoka »

Coś kącik nie działa ;/
Może ten się otworzy:
http://www.e-commerce.pl/Certech-Super- ... 35544.html
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Żwirek Super Benek Pinio Light

Post autor: Ogoniasta »

Nie wiem czym on się różni od tego http://www.zoo-dragon.home.pl/img/pinio.jpg ...co znaczy że light? ::) Może drobniejsze.
W każdym razie ja używam tego zwykłego pinio i jestem bardzo zadowolona. ;)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Żwirek Super Benek Pinio Light

Post autor: LaCoka »

Właśnie tego też używałam ale zaciekawiła mnie ta nowość ;)
Właśnie przeczytałam opis jednych i drugich i jedyną różnicę jaką widzę to chyba fakt, iż te light są lżejsze. Bo jak się przyglądam na zdjęciu i zaglądam do kuwety to rozmiarowo to chyba to samo ;P Może te light są takie hmm nadmuchane? Tzn mniej zbite
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółki”