[ściółka] z drzewa wiśniowego

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
czarodziejowa
Posty: 6
Rejestracja: pn maja 31, 2010 2:48 pm

[ściółka] z drzewa wiśniowego

Post autor: czarodziejowa »

tata zaoferował mi trociny z wiśni... jeśli nie okarzą się za twarde to czy muszę je jakoś specjalnie przygotować? jak sprawdzić czy nie zaszkodzą, w sensie jakichś pasożytów, jak się ustrzec? jeśli chodzi o pylenie to sama jestem w stanie zaobserwować, ale czy muszę się czegoś jeszcze obawiać jeśli chodzi o drzewo ścięte, niepryskane z mojego własnego ogrodu?
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: [ściółka] z drzewa wiśniowego

Post autor: merch »

Generalnie OK , ale bezpieczniej je zdezynfekowac np przez wyprazenie w piekarniku
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
czarodziejowa
Posty: 6
Rejestracja: pn maja 31, 2010 2:48 pm

Re: [ściółka] z drzewa wiśniowego

Post autor: czarodziejowa »

a ile tak mniej-więcej stopni?
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: [ściółka] z drzewa wiśniowego

Post autor: merch »

wystarczy 120 , chodzi o t zby wybic ewentualne jaja pasozytow, ktore mogly sie dostac do sciolki.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
czarodziejowa
Posty: 6
Rejestracja: pn maja 31, 2010 2:48 pm

Re: [ściółka] z drzewa wiśniowego

Post autor: czarodziejowa »

dzięki wielkie ; )
napiszę niebawem jak się ściółka sprawuje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółki”