Super Benek Natural-Vit Rocks

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Super Benek Natural-Vit Rocks

Post autor: saszenka »

Nie mogę nic znaleźć, wyszukiwarka nic nie wyłapuje...
Czy korzystaliście z czegoś takiego: Super Benek Natural-Vit Rocks ? Zastanawiam się nad zmianą podłoża i im więcej szukam i czytam, to jestem coraz głupsza i nie wiem, co wybrać. Wiem, że sprawa indywidualna, ale mam przed oczami wizję eksperymentowania przez następny rok ;)
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Super Benek Natural-Vit Rocks

Post autor: Bratka.a10 »

Ja używam żwirku higienicznego : Super Benek (super chłodny, granulowany, zbrylający) ;)
Obrazek
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Super Benek Natural-Vit Rocks

Post autor: saszenka »

Niestety moje ogony nie tolerują nic poza odpadami drewnianymi. Ale tak swoją drogą, zastanawiałam się jak czyścicie kuwetę po żwirku zbrylającym... U mnie to się maziło strasznie nie szło tego tak na bieżąco wymyć ???
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Super Benek Natural-Vit Rocks

Post autor: BlackRat »

Saszenka, a może nie miałaś zbrylającego tylko zwykły bentonitowy? Ja raz kupiłam właśnie gliniany nie zbrylający i ło matko! Ile 'gnoju' za przeproszeniem się robiło, to ciężko opisać :/
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Super Benek Natural-Vit Rocks

Post autor: saszenka »

Ano może faktycznie... robiło się błotko, które zasychając paskudziło wszystko, nie pamiętam dokładnie, na pewno Benek to był, wydałam znajomym kociarzom, gdyż scury zorganizowały całkowity bojkot kuwety (błotko robiło się z wody wyciekającej z poidła, bo scury nawet nie chciały zejść na żwirek)!
Teraz mamy trociny z dodatkiem rumianku i poza zasikanymi polarami jest czyściuteńko, nic nie śmierdzi i co najważniejsze nikt się nie drapie ponad normę :)
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Awatar użytkownika
Barakuda
Posty: 290
Rejestracja: ndz lut 09, 2014 1:51 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Super Benek Natural-Vit Rocks

Post autor: Barakuda »

Podbijam wątek bo właśnie kupiłam ten zwirek. Wcześniej uzywalam drewnianego ( takie jakby paleczki) ale wkurzało mnie wydlubywanie paluchami kup ( moje dzieciaki na szczęście załatwiają się do kuwety naroznej). Na razie nic nie napiszę poza tym, że w przeciwieństwie do drewnianwgo ten został wczoraj nieco rozsypany z kuwety. Mam nadzieję że to efekt wstępnego badania nowego podłoża i nie sanie się nagminnym zajęciem. Więcej dopisze po kilku tygodniach użytkowania.
Z nami: Lulu, Oliwka, Dexter i sostry Sól i Pieprz ur. 24.03.2014r. :)
Szczurowisko Barakudy http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=44003
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółki”