[Sciolka] - sciolka z kukurydzy

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: [Sciolka] - sciolka z kukurydzy

Post autor: zalbi »

ja mam najzwyklejsze deski do krojenia. plastikowe. zdjecia w temacie naszym.


tylko byly troche za dlugie, i musialam odciać..



a deski takie mozesz kupic w prawie każdym sklepie z rzeczami do kuchni itp.
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
Bazyllia
Posty: 97
Rejestracja: ndz sty 20, 2008 9:14 pm

Re: [Sciolka] - sciolka z kukurydzy

Post autor: Bazyllia »

Moja Marcelka też nie załatwia się dokładnie w jedno miejsce, ale też nie robi po całej klatce. Jak mieszkała w starej klatce to owszem, załatwiała się w jednym kąciku. A potem się przeprowadziła, odpuściła sobie a ja nie robiłam nic żeby to zmienić. Ale wierzę w jej możliwości. Toaleta przyjdzie niedługo pocztą i Marcelka już nie będzie miała takiego luzu :P
Szczurki nie są głupie :) Wielu rzeczy można ich nauczyć, więc próbuj.
S.
Posty: 706
Rejestracja: śr wrz 19, 2007 9:19 pm

Re: [Sciolka] - sciolka z kukurydzy

Post autor: S. »

Oprócz desek do krojenia są tacki plastikowe.
Ja mam w wolierze (a może moje szczurki mają) regał plastikowy z Praktikera (półki 30 x40 wysokość między półkami 30; sprzedawane po 3 i 5 półek). Dwa regały ( 2 i 4 półki) stoją na kracie kuwety i są przymocowane do pionowych ścianek zaciskami do kabli. Jak dla mnie rewelacja.
Awatar użytkownika
Myszowata
Posty: 99
Rejestracja: pn sie 25, 2008 10:49 am
Lokalizacja: Gliwice

Re: [Sciolka] - sciolka z kukurydzy

Post autor: Myszowata »

Bazylia a jaka toalete zastosujesz? Bo jak mowie Doris i mała robia gdzie popadnie. Ja daje podloze kukurydziane do kuwety, ale duzo tego zchodzi a i tak robia wszedziei p o3 dniach trzeba wymieniac, zastanawiam sie nad kuweta do kotrej dalabym podloze co o tym sadzicie? A moze ktos ma leprze propozycje? Szukam rozpaczliwie pomocy bo moje damy to dwa brudaski :D
aha i pytanko czy stosowal ktos chipsi mais o zapachu cytrynowym? i jak sie to sprawuje?
Szczurki w przeszłości: Łatka
Obecnie szczurzyca Doris i jej towarzyszka Pysia :D :D
Awatar użytkownika
Bazyllia
Posty: 97
Rejestracja: ndz sty 20, 2008 9:14 pm

Re: [Sciolka] - sciolka z kukurydzy

Post autor: Bazyllia »

Kupiłam jej taką toaletę: http://animalia.pl/produkt,3140,109,Tri ... yzoni.html
Dam tam troszkę ściółki (posikanej.), niestety będę musiała też przenieść jej inne.. "wytwory". I mam nadzieję, że w ten sposób zrozumie o czym mówię :D
Ja nie próbowałam chipsi cytrynowych, ale jeśli mają mocny zapach to od razu zacznę kichać. Wolę neutralne :)
Awatar użytkownika
Myszowata
Posty: 99
Rejestracja: pn sie 25, 2008 10:49 am
Lokalizacja: Gliwice

Re: [Sciolka] - sciolka z kukurydzy

Post autor: Myszowata »

Wlasnie planuje zakupic taka narozna...ciekawa jestem czy dziewczyny zalapia o co biega :D czt po prostu beda sie zalatwiac na goly plastik :P
Szczurki w przeszłości: Łatka
Obecnie szczurzyca Doris i jej towarzyszka Pysia :D :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółki”