[Sciolka] - UWAGA NA TROCINY!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

[Sciolka] - UWAGA NA TROCINY!

Post autor: Fam »

moim zdaniem predziej nawet moze uczylic zwirek niz trociny, no chyba ze zwirek dzewny albo papierowy to co innego
za tęczowym mostem: Karolcia
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Sciolka] - UWAGA NA TROCINY!

Post autor: Lulu »

Fam, ale polecane zwirki sa to wlasnie zwirki drzewne... :roll:
douchee
Posty: 236
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 10:58 am

[Sciolka] - UWAGA NA TROCINY!

Post autor: douchee »

A ja zrezygonowałam z trocin i teraz jest lepiej. Na spodzie klatki nic nie ma, bo dziewczyny trociny spod siebie wypychały i spały na gołej podłodze z ręcznikiem papierowym lub chodziły na pustą półkę. Teraz na spód kładę tylko ręcznik, w miejscu, w którym śpią i w rogu do kuwetki sypię koci żwir (Pigwę). Kupkają właśnie do kuwety, a siusiają z reguły pod siebie, ale na szczęście papier wchłania... Mam tylko dwa zwierzaki, więc takie rozwiązanie nie jest kłopotliwe. Codziennie wieczorem zmieniam ręczniki i myję kuwetę - przyanajmniej zawsze mają czysto, bo z trocinami to różnie bywa. Teraz, gdy gdzieś widzę trociny w klatce, to tak jakoś mi przeszkadza, bo to zasikane, zakupkane (gdy wysypałam żwir na całą kuwetę, to załatwiały się gdzie się dało)... Jest tak dobrze, że nawet koleżanka była zaskoczona, że moje szczury mają takie czyste ogony. Nie wiem, czy tak samo bym dbała z trocinami... Pewno nie chciałoby mi się sprzątać, a tak nie ma ani smrodków, ani nieprzyjemnych sytuacji z tym związanych (mąż). Nie zauwyażyłam, żeby dziewczynom jakoś to przeszkadzało. Wręcz przeciwnie. Raz wysypałam trociny, to siedziały obie na półce wyżej, wpatrzone w to coś i bały się zejść. Wyglądały tak komicznie :D
:)
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

[Sciolka] - UWAGA NA TROCINY!

Post autor: Fam »

coz moja niewiedza...
za tęczowym mostem: Karolcia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółki”