Sciolka bawelniana - stop-smell

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Lucek
Posty: 44
Rejestracja: wt paź 13, 2009 1:09 pm
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Re: Sciolka bawelniana - stop-smell

Post autor: Lucek »

u kichającej alergiczki właścicielki ściółka idealna. Nie pyli, nie uczula mnie i w ogóle cacy. Z czystym sumieniem polecam :D
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Sciolka bawelniana - stop-smell

Post autor: denewa »

yss - nie nie... u mnie sytuacja jest wręcz odwrotna ;D
Moje dwa młodsze szczurki były chore, nadal są niedoleczone. Trzecia - starsza kichnęła ostatnio kilka razy i zastanawiałam się czy to może byc spowodowane nową ściółką (ostatnio wyłożyłam im ściółką stop-smell przestrzeń w domku do spania) czy też starsza po prostu coś od nich łapie...
Skoro - tak jak piszecie - to prawdopodobnie nie ściółka, to będę obserwować najstarszą szczurzycę. Ostatnio nie kicha.

Jeśli chodzi o samą ściółkę to została mi ona polecona w sklepie zoologicznym jako wydajna i cieplutka. Postanowiłam spróbować.
Jednak póki co stop-smell nie ma okazji sprawdzić się u nas bo szczurki nie śpią w domku - wolą swoje koszykowe sypialnie na najwyższym piętrze klatki ;)

Zobaczymy przy następnym sprzątaniu klatki...
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Sciolka bawelniana - stop-smell

Post autor: denewa »

Po takim czasie użytkowania mogę napisać coś więcej o stop-smell :)
W klatce nadal stosuję żwirek, szczurki śpią w polarkach na górnych piętrach.
A bawełniana ściółka jest świetna do zastosowania poza klatką. Ja osobiście od dłuższego czasu mam ją w transporterku. Jest naprawdę wydajna - wszystko wsiąka, nie wydziela nieprzyjemnych zapachów.
W takim dodatkowym zastosowaniu z powodzeniem ją polecam, do klatki musiałabym jednak za dużo zużyć
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sciolka bawelniana - stop-smell

Post autor: klauduska »

też wczoraj kupiłam.
wsadziłam ją do koszyczka, króry postawiłam na górnej półce, gdzie panowie zawsze śpią, ale jakoś wcale nie chcieli wchodzić do koszyka.
wsadziłam im chusteczki higieniczne jeszcze, to trochę ju powchodzili. rano jak się obudziłam. 3 spały poza koszykiem i tylko jeden w.. no, ale nie zamierzam wywalać tej bawełny, niech się przyzywczają :)
Monia1990
Posty: 39
Rejestracja: pt gru 03, 2010 9:52 am
Lokalizacja: Tychy

Re: Sciolka bawelniana - stop-smell

Post autor: Monia1990 »

Ja znów mam wrażenie, że jest zapach...kiedy po żwirku drewnianym go nie było prawie w ogóle. Do tego szczurek zaczął się znów drapać :( ale już nie wiem przez co to. I kichać- ale możliwe, że zaraził się ode mnie (je dziennie vibovit). Zapłaciłam w sklepie 19zł
szczurki2
Posty: 71
Rejestracja: pn gru 08, 2008 10:24 pm

Re: Sciolka bawelniana - stop-smell

Post autor: szczurki2 »

Ja też mogę polecić z czystym sumieniem. Jest wydajna,nic nie czuć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółki”