RE: [Wyposażenie] Rzeczy dziwne i nietypowe

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: RE: [Wyposażenie] Rzeczy dziwne i nietypowe

Post autor: smeg »

Zaplątanie głowy w nitkę jest akurat dość mało prawdopodobne, ale np. paluszka już tak - co może się skończyć jego niedokrwieniem i koniecznością amputacji.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
5zczurzyca
Posty: 206
Rejestracja: czw maja 24, 2012 2:53 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: RE: [Wyposażenie] Rzeczy dziwne i nietypowe

Post autor: 5zczurzyca »

W porządku, rozumiem. Nie to, że zamierzam się upierać, ale mam w takim razie jeszcze tylko jedno pytanie: A gdyby wełnę obszyć z obu stron bawełną? Zrobić z wełny wypełnienie? Nie wiem tylko czy nadal działałaby leczniczo. Pytam z ciekawości ;)
[*]Seiya~30 dni-uMorusany~8 mies.-Ariel~21 mies.-Ubrudzony~30 mies.-Wymalowany-Farbowany
*Rexona *Perwoll - Szczęście ma szczurzy ogon<:3))~
Eve pisze:czułe serce nie jest powodem do wstydu
Osna
Posty: 330
Rejestracja: pn lip 01, 2013 12:48 pm
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Kontakt:

Re: RE: [Wyposażenie] Rzeczy dziwne i nietypowe

Post autor: Osna »

Hmmm... wełna jest bardzo ciepła, więc takie wypełnienie ścian domku dla na zimę, szczególnie dla jakiegoś chorego do transportera mogłoby być całkiem dobre, ale:
- naturalne materiały szybko i niemiłosiernie śmierdzą od moczu,
- pranie zasikanej wełny co 2-3 dni może być uciążliwe,
- szczury lubią gryźć, wygryzą się do wełnianego środka i będzie ryzyko, jak już dziewczyny pisały, zaplątania się w nitki.
Myślę, że możesz uszyć jeden domek/hamak z wełną, jeśli Twoje szczury nie są psuje i sprawdzić, czy im się spodoba i czy sprawdza się w kwestii zapachu podczas użytkowania. ;)

Ja swoim wydudłałam szydełkiem pokrowiec na transporter z resztek wełnianych motków, tak dla osłony od wiatru. :) A właściwie to jeszcze robię- kończę.
Ze mną: Jakub i Mieszko.
Odeszły śp. Gacek, Stefan, Ireneusz, Białas, Bronisław i Anatol. [*][/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”