Dobry sposob na hamak :) stanik

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Klaudia1988
Posty: 166
Rejestracja: wt kwie 27, 2004 8:05 pm

Dobry sposob na hamak :) stanik

Post autor: Klaudia1988 »

Po pierwsze to sorka jesli w zlym dziale dodalam tego posta, ale przeciez kazdy sie moze pomylic :wink:

No to tak bo moj szczurasek wogole nie chcial siedziec w hamaku takim zwyklym normalnym hamaczku, wiec myslalam i myslalam az w koncu wymyslilam. Zrobilam mu hamak ze STANIKA :!: Wiem teraz pewnie sie smiejecie, ale to naprawde jest dobry pomysl. Moga tam pac nawet dwa szczurki. Moj ogonek jest jeszcze maly wiec narazie daje mu moje stare staniki ale jak urosnie to bede musiala kupic taie wilkie namioty :D Pewnie sprzedawaczyni beda sie dziwic po co mi takie duze staniki. Hehe. Ale zastanowice sie bo to naprawde dobry sposob, przynajmniej moim zdaniem !
Ostatnio zmieniony sob maja 29, 2004 12:28 pm przez Klaudia1988, łącznie zmieniany 1 raz.
FiFi jest już w niebie, opuścił mnie 11.04.2004r [']
Ale nigdy go nie zapomne !!!
Teraz jest ze mną Fokus :)
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Dobry sposob na hamak :)

Post autor: lajla »

hehe dobre:) i zapewne wygodne jesli sa jeszcze miseczki :wink: ja bym nie wpadla na stanik ale robilam hamak z majtek :wink: ale stanik wydaje sie wygodniejszy smeisznie to musi wygladac :lol:
Klaudia1988
Posty: 166
Rejestracja: wt kwie 27, 2004 8:05 pm

Dobry sposob na hamak :)

Post autor: Klaudia1988 »

No ze smiesznie to wyglada to fakt, ale przeciez wazne jest zeby bylo dobrze i wygodnie szczurkowi :wink:
FiFi jest już w niebie, opuścił mnie 11.04.2004r [']
Ale nigdy go nie zapomne !!!
Teraz jest ze mną Fokus :)
KaRa
Posty: 819
Rejestracja: pn gru 22, 2003 10:11 pm

Dobry sposob na hamak :)

Post autor: KaRa »

hehe no faqktycznie fajny pomysł na hamak :wink:
Obrazek
DÂżustaSoczysta

Dobry sposob na hamak :)

Post autor: DÂżustaSoczysta »

Mi też sie podoba ten pomysł, ale na serio to może śmiesznie wyglada: wchodzi ktoś do Ciebie a tu bielizna w klatce :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”