SMYCZ - jak zrobić - instrukcja

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
jackie_ona
Posty: 32
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 3:03 pm

SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: jackie_ona »

hmm... mam smyczkę sklepową, ale nie jestem w stanie jej założyć... jak już tylko prawie jest, to widzę szelki na dupce i już za szczurasem,a on juz na ramieniu... chciałam ja zacząć przyzwyczajać już teraz, ale chyba musze poczekać, aż będzie większa i nie da rady sie wyślizgnąć... (czy to kiedykolwiek nastąpi..?)
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: Lulu »

moze sie wyglupie tym pytaniem, ale...

po co szczurowi smycz?

moj jakos bez niej zyje... i wydaje mi sie, ze szczur musi sie w czyms takim bardzo meczyc...

Osama chodzi na spacery u mnie na ramieniu, w pociagu puszczam go luzem... i tak nie ucieknie... znam go i mam to przeczwiczone...

a na trawe nie zamierzam go puszczac, bo (przynajmniej u mnie) jest strasznie duzo wiewiorek. nie chce, zeby sie czyms zarazil.
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: jokada »

[quote="LuLu"]a na trawe nie zamierzam go puszczac, (...).[/quote] a ja swoje puszczam, i nie wyobrażam sobie żeby biegały luzem :roll:
w szeleczkach poruszają sie swobodnie, biegaja, wspinają się

daje mi to tez możliwoś wyjście samej z trójką szczurów :D
bez strachu że któryś pobiegnie w totalnie nieprzewidzianym kierunku

a na pomysł smyczki wpadłam gdy Olaf był jeszcze młody i nie potrafił/nie chciał usiedzieć w jednym miejscu
podróż autobusem kończyła się na zwiedzaniu sąsiednich siedzeń ;)
teraz on podróżóje juz bez smyczki, grzecznie siedząc w kapturze lub pod bluzą :D
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: Lulu »

a nie boisz sie, ze zjedza kupe jakiegos dzikiego zwierza z wscieklizna?
to tylko chwala nieuwagi, zwlaszcza, jak puszczasz kilka naraz...
jackie_ona
Posty: 32
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 3:03 pm

SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: jackie_ona »

ja pomyślałam o smyczce w celu takim, żeby kiedys głupolowi moejmu nie przyszedł do łepetynki pomysł przeszkoczenia na kogos innego, jak będzie poza domem na mnie... no i na pierwszy kontakt z podłogą- żeby nie zwiała i się gdzieś nie schowała... no ale jak widać- na razie nie ma szans... :P
Sabin
Posty: 11
Rejestracja: wt sie 24, 2004 9:12 pm

SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: Sabin »

to niesamowite jak mozecie trzymac szczury luzem w pociagu czy w autobusie? i nie chodzi mi o uciekanie bo moja tez nie ucieka ale o pasazerow!!! ja woze moja w nosidelku a i tak krzywo patrza, nie macie przez to przykrych sytuacji z ludzmi?
Zmierz się z wielkim, kiedy jeszcze jest małe; zmierz się z trudnym, kiedy jeszcze jest łatwe.
Wszystkie wielkie sprawy na początku są małe; wszystkie trudne sprawy na początku są łłatwe
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: Lulu »

ja jezdze z moim w kazdy weekend od roku... i jeszcze nigdy mi sie nie zdarzylo, zeby komus sie to niepodobalo...
chociaz za kazdym razem sie boje, ze trafie na kogos, kto nie lubi szczuro.... ale jak dotad chyba poprostu mialam farta....
poza tym zawsze mam na wszelki wypadek transorterek....
spirit_85
Posty: 22
Rejestracja: sob wrz 25, 2004 8:20 am

SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: spirit_85 »

czy te szelki sciagacie czy one sa na stale i tylko smycz jest dopinana? :>
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: jokada »

nie, szelki zakłada się razem za smyczą
w moim przypadku
zresztą nie ma po co żeby szczuras bez potrzeby chodził w samych szelkach
niczemu by to nie słuzyło :roll:
Awatar użytkownika
majlena
Posty: 163
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 12:24 pm
Lokalizacja: Łódź

SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: majlena »

a moja shczurcia jakos za bardzo nie chciala chodzic w smyczce :( zdejmowala ja z siebie
jak wzielam ciasniej .. myslalam ze za ciasno ale i tak ja zdjela :(
nie wiem moze dlatego ze zrobila wshystko zeby ja zdjac bo byla w ciazy o czy nie wiedzialam
jak malenstwa dorosna to sproobuje jeshcze raz
jak wyjdzie ze zostawie sobie pare mlodych shczurcioow to chyba ich nie upilnuje wshystkich i wolalabym zeby pshyzwyczaily sie do smyczek
oby sie udalo
jak bylam z Figa w sklepie to koniecznie chciala zwiedzac i wychodzila mi z kiesheni :P nie moglam za chiny zaplacic za zakupy :D
-> bRATki: 2twistery, 3kreciki, fragles i sobotwór
Rurka, Limonka, Trumpusia, Arbuzia, Dywan, Pułapka i Duszka
Figa, Czarna Magia, Bzdurka, Lulu, Nutka, Choco, Bańka i ...

-> gRATki od bRATki, czyli wyposażenie do szczurzej klatki
pixxa
Posty: 321
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:47 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: pixxa »

ja wlasnie zrobilam sobie 2 petelki :P ale sa jeszcze za duze... Poczekam az podrosna i szeleczki beda dobre.... :P
endru_
Posty: 326
Rejestracja: sob cze 12, 2004 1:58 pm

SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: endru_ »

[quote="Sabin"]to niesamowite jak mozecie trzymac szczury luzem w pociagu czy w autobusie? i nie chodzi mi o uciekanie bo moja tez nie ucieka ale o pasazerow!!! ja woze moja w nosidelku a i tak krzywo patrza, nie macie przez to przykrych sytuacji z ludzmi?[/quote]
Mi się nie zdażyło żeby to komuś jakoś specjalnie przeszkadzało, spotykałem sie z zaciekawieniem, i innymi takimi, Moze nie kazdy chcialby dotknac szczurka ale nigdy zeby sie oburzał. Nawet jesli to mam to gdzies ja mu sie nie podoba moze wysiasc z pociagu. Ja to tlumacze sobie tak Inni maja psy, koty i inne a ja mam szczurki :] Zreszta pociagiem jadac kupuje na wszystkie moje szczurki osobny bilet [1 na wszystkie] na wypadek gdyby komus sie cos nie spodobalo :] To nic nie moze powiedziec, szczurki zaplacily, szczurki jada :D
Ostatnio zmieniony śr wrz 29, 2004 2:39 pm przez endru_, łącznie zmieniany 1 raz.

Moje szczurki :)
Xiao II/Luty 2004 (data umowna)
Yoko II/Kwiecień 2004 (data umowna)
Lulu Lipiec 2004 (data umowna)
Riku Siepień 2004 (data umowna)
Bajlamor ; Błyskawica ; Puzel - ur. 19 Września 2004 r. :D
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: sachma »

moj Bandyta lubi obniuchac kazdego kto przechodzi kolo nas :lol: przewaznie jest usmiech na twarzy osoby obniuchanej :) szczurek siedzi mi na kolanach albo pod kurtka :) nigdy nie mialam przykrej sytuacji :) jak ktos nie lubi szczurow to sie do mnie nie zbliza... staje na koncu albo siadam... jestem chamska i nie ustepuje miejsca :lol: ze szczurem niewygodnie sie stoi... zwlaszcza ze szczurem nauczonym przechodzenia z ramienia na ramie :lol:
Obrazek
Golo
Posty: 31
Rejestracja: pn maja 31, 2004 2:14 pm

SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: Golo »

Mi nie potrzebna jest smycz gdyż mój szczurek jest bardzo do mnie przywiązny i niegdzie nie ucieka!! A po za tym jak jestem na dworze to z ostrożnością i powoli zwiedza teran, z prostej przyczyny-Boi się !!!!!!!
SZCZUROman
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: lajla »

[quote="Golo"] z prostej przyczyny-Boi się !!!!!!![/quote]

narazie... przyzwyczaji sie ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”