SMYCZ - jak zrobić - instrukcja

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
paulaxd
Posty: 11
Rejestracja: śr paź 31, 2007 8:48 pm

Odp: SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: paulaxd »

a ja zrobilam tak jak mówiliście ale sie strasznie sie  wyrywa to jejnie zmuszam ... ale jak juz  zalozylam i wszystko bylo dobrze to sobie lapki wyciagnela
:)
Awatar użytkownika
justa94l
Posty: 12
Rejestracja: pt lis 02, 2007 4:22 pm
Lokalizacja: Kobyłka

Odp: SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: justa94l »

Bardzo fajny pomysł! Ja próbowałam kikla razy jakąś zrobić, ale Parszywek zawsze z nich złaził lub mu się nie podobały  :)
Parszywek...Kochany szczur...
Wojtek0202
Posty: 18
Rejestracja: pt lut 29, 2008 4:58 pm

Re: SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: Wojtek0202 »

heh fajny pomysł z tą smyczom ale ja myśle że mój ogonek woli chodzić wolno.ale zrobie sobie taką może się przyda.
Awatar użytkownika
BorekBorkus
Posty: 30
Rejestracja: pt sty 04, 2008 11:23 pm

Re: SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: BorekBorkus »

GENIALNY POMYSŁ!! Miałem kiedyś kupną smycz to gryzły i w ogóle nie chciały chodzić ani nic, a w tej to chodzą przepysznie xD Gratuluje takiego pomysła !!! xD
jestem zwolennikiem Regulaminu więc mam zgodny z nim podpis

Moje zdjęcia xD : http://www.fotka.pl/profil/oO0O0O0O0O0O0O0Oo/
Awatar użytkownika
Buni@
Posty: 618
Rejestracja: sob kwie 05, 2008 10:47 am

Re: SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: Buni@ »

Asiek świetny pomysł...tylko nie wiem czy możliwy do zrealizowania przeze mnie :-\ Bunia nie potrafi usiedzieć w miejscu 10 sek. więc ze zrobieniem takiej smyczy miałabym WIELKI problem :( Dużo czasu do zajmuje?Chyba zostanie mi tylko opcja kupienia szeleczkó ze sklepu. :o No trudno :( A może ma ktoś z Was podobnego szczurka do mojego(w sensie ADHD)?Mieliście problemy ze zrobieniem takiej smyczy?Co z tego wynikło? ??? A może po prostu musze uwierzyć w moją szczurke.Pff...sama już nie wiem.
Magda :))) napisał(a)
Widziałam w niektórych zoologikach są smycze dla szczurów (od 9 do 12 zł),
Oii niestety u mnie tak nie ma np. jak sprawdzałam w Alfa Centrum w zoologiku "rekin" były tylko po 29.99 zł :-\
<*> Moje aniołki<*>
szczurki: Bunia, Sali, Gryzia, Rubi, Chloe; chomiki: Pipi, Emi
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: Nina »

Wszelkie gotowe smycze dla szczurów to pic na wode fotomontaż ;) Szczur wyłazi z tego w ekspresowym tempie, nim człowiek zdąży go zapiąć :D
Kiedyś próbowałam robić smycze dla ciurów, ale jak zobaczyłam jak im sie nie podobają i jak szybko potrafią sie ich pozbyć - zrezygnowałam. U nas spacerki tylko w kieszeni, ewentualnie na ramieniu :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: Dorotka96 »

Taka smyczka służy do tego, żeby szczurka "wyprowadzać na spacer"? Mnie to by się przydało, bo boje się ją sama puścić po mieszkaniu. Ale to fajne! :D
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: Izold »

Nina pisze:Wszelkie gotowe smycze dla szczurów to pic na wode fotomontaż ;) Szczur wyłazi z tego w ekspresowym tempie, nim człowiek zdąży go zapiąć :D
Kiedyś próbowałam robić smycze dla ciurów, ale jak zobaczyłam jak im sie nie podobają i jak szybko potrafią sie ich pozbyć - zrezygnowałam. U nas spacerki tylko w kieszeni, ewentualnie na ramieniu :)
Bura nigdy się z takowych nie wyślizgnęła.
Jest za gruba żeby się uwolnić. ^^
Awatar użytkownika
fenomenalna90
Posty: 57
Rejestracja: śr mar 25, 2009 12:42 pm
Lokalizacja: Trójmiasto.

Re: SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: fenomenalna90 »

Spróbuję to zrobić bo wygląda naprawdę nieźle. Tylko moje umiejętności manualne są tragiczne ;D

Wrzucę foto jeśli mi się uda haha ;D
cookie
Posty: 1
Rejestracja: pt mar 06, 2009 4:16 pm

Re: SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: cookie »

Świetny pomysł :)
Zrobiłam właśnie mojej szczurci takie szeleczki, chociaż strasznie niepodobało jej się bycie moim manekinem i obecnie jest chyba obrażona :/
Zmieni zdanie jak zrobi się cieplej i pierwszy raz wyjdzie na dwór na spacerek w nowych szelkach ;)
Awatar użytkownika
tamiska
Posty: 696
Rejestracja: pn lis 17, 2008 11:34 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: tamiska »

Fajowe :) A ja widzialam szelki na bardzo miniaturowe pieski u mnie w zoologu i sie zastanawiam czy nie kupic. Te co sa proponowane dla szczura mialam i sie ciagle odpinaly, spadaly bo byly ze sliskiego czegos...
SmoG
Posty: 48
Rejestracja: czw kwie 09, 2009 3:00 pm
Lokalizacja: Mysłowice

Re: SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: SmoG »

Moja mała cały czas się z tego wymyka. Spróbuję wykonać tą smycz z innego materiału lub innego rodzaju sznurówki^^ Mam nadzieję że podziała bo jest już ciepło i można by wyjść na dwór a normalnie żeby chodziła po bluzie jeszcze się boję bo jeszcze nie jest do końca oswojona i nie lubi chodzić po rękach ^^
Summer Wine
Posty: 13
Rejestracja: sob maja 02, 2009 7:43 am

Re: SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: Summer Wine »

Jak zakładam szelki mojemu ciurkowi, przeraźliwie piszczy :-\
Już wolemu tego nie zakładać bo boje się że coś mu się stanie.
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: ogonowa »

Summer, nie każdy to lubi, piszczy, bo pewnie nie chce.
Summer Wine
Posty: 13
Rejestracja: sob maja 02, 2009 7:43 am

Re: SMYCZ - jak zrobi? - instrukcja

Post autor: Summer Wine »

Założyłam mu, lecz jest za duża.
Wyrwał się odrazu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”