Basenik do zabawy dla szczurow?!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Effka
Posty: 352
Rejestracja: śr sie 04, 2004 11:32 am

Basenik do zabawy dla szczurow?!

Post autor: Effka »

Dorra :) ale czy to tylko moj nie mubi sie pluskac w wodzie????? Bo jelsi nie to sie nie bede martwila
"Nie istnieje droga na skroty do miejsca,
do ktorego dojsc warto"
GG: 7785541
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Basenik do zabawy dla szczurow?!

Post autor: krwiopij »

sproboj tak: http://www.wsmib.edu.pl/~ogoniaste/artykul11.htm... moim barzo sei spodobalo... :) potem zaczely wlazic do wody, nawet jak nie bylo groszku... ;) najwazniejsze, zeby szczurek sam mogl zdecydowac, czy ma ochote na kapiel, czy jej nie ma...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
OlaA
Posty: 536
Rejestracja: ndz lip 18, 2004 4:25 pm

Basenik do zabawy dla szczurow?!

Post autor: OlaA »

Moja Pola jak ja wsadzilam do zlewu z woda to tak sie na mnie popatrzyla i chodu z wody :lol:
Nie cierpi wody, przynajmnie na razie, a ja jej nie mam zamiaru zmuszac i stresowac :P
Pozdrawiamy
OlaA + Pola (ur. 23.06.2004r - data umowna):D
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

Basenik do zabawy dla szczurow?!

Post autor: myszka »

Moje szczurki nie nawidzą kąpieli w zlewie... ledwie je zamoczę, a one już siedzą na moim ramieniu. Co do miski z wodą to jeszcze nie wiem czy się pluskają, bo wstawiłam ją dopiero wczoraj w nocy ;)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Basenik do zabawy dla szczurow?!

Post autor: Mycha »

[quote="myszka"]Moje szczurki nie nawidzą kąpieli w zlewie... ledwie je zamoczę, a one już siedzą na moim ramieniu. Co do miski z wodą to jeszcze nie wiem czy się pluskają, bo wstawiłam ją dopiero wczoraj w nocy ;)[/quote]
No i dzisiaj wylałaś na trociny :P
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

Basenik do zabawy dla szczurow?!

Post autor: myszka »

No właśnie, więc nie dowiedziałam się czy lubią czy nie ;)
Miałam niezłe błotko w kuwecie :evil:
Luthien
Posty: 27
Rejestracja: czw lip 29, 2004 7:31 pm

[Akcesoria] - Basen

Post autor: Luthien »

A wchodzą do wanny same czy wsadzasz je na siłę?Moje szczurki raczej bały się wody,chociaż z moimi samiczkami nie próbowałam
olek
Posty: 66
Rejestracja: pn gru 08, 2003 6:27 pm

[Akcesoria] - Basen

Post autor: olek »

o w koncu nie bede zakladal nowego tematu a jaka ty maciusiu masz klatke dkla rajanka i jak wogole rajan wyglada jestem ciekawy i co rajus ma w klateczce
pozdrowionka od moich ogonków
Szatana,Diabła,Henia,Gucia i Maciusia
mathy_c
Posty: 98
Rejestracja: czw lip 22, 2004 7:30 pm

[Akcesoria] - Basen

Post autor: mathy_c »

heYka!
szczurki może nie wchodzą same do wanny z wodą, ale nie drapią mnie po rękach i się niespecjalnie bronią - polubiły kąpiele a w te upały kontakt z ciepławą, nie za zimną wodą,sprawia im dużą ulgę!
ściurki lubią łazienkę jako taką - może im tam najcieplej w porównaniu z resztą mieszkania a może czują, że da się wcisnąć pod wannę lub pójść w rury (!)
Panda nadgryzła łazienkowy dywanik - na samym środku! Tofik siaduje za pralką lub niesamowicie wdrapuje się po ścianie na nią a Ratek łazi po obrzeżach wanny i często zrzuca jakieś stojące tam flakony lub sam wpada do pustej wanny...

beż dwóch zdań szczurawki patrzą na mnie wilkiem, gdy zaczynają troszkę podśmierdywać - lubią być czyste!
idę je trochę pogłaskać, gdyż wyjechałam na półtora dnia i tylko z Grzesiem spacerowały po domu ^_^
moje kochane: Husky, RatekII, Panda
oraz Titi, Kropeczka, Rubinka i Wiedźminek,
zaś Tofulkę widzę, jako Matka Chrzestna co dwa weekendy ;-)
Effka
Posty: 352
Rejestracja: śr sie 04, 2004 11:32 am

Basenik do zabawy dla szczurow?!

Post autor: Effka »

chyba bede musiala polozyc miske kolo klatki to sie dowiem czy lubi czy nie :) booo do wanny napewno juz jej nie wloze biedaczka sie tylko wystraszyla :(
"Nie istnieje droga na skroty do miejsca,
do ktorego dojsc warto"
GG: 7785541
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

basenik do nurkowania

Post autor: yss »

taka propozycja... bardziej zabawy niż wyposażenia :)
moja myszka ['] miała basenik - pojemnik plastikowy, wielkości ok. 2/3 formatu A4, głęboki na jakieś 6 cm. w baseniku miała świeżą wodę, w której mogła się np kąpać [myć głowę], ale główny cel był taki - ja wrzucam małe kawałki marchewki, one lądują na dnie, a mysz bardzo radośnie zaczyna je łowić. wyłowiony kawałek często wrzucała z powrotem i łapała jeszcze raz, ale na ogół zjadała albo niosła schować :) bardzo lubiła taką zabawę.

próbowaliście robić baseniki?
woda była płytka, szczurek siedział na krawędzi zanurzał właściwie tylko łapki aż po pachy i głowę, chodziło o zabawę, nie o pływanie :) nie miał szans się przeziębić :) poza tym skarpetka lubiła umyć sobie głowę/twarz wodą a poidełka nie dają tej możliwości.

pozdrawiam


---------------------------------------
Połączone z istniejącym
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

basenik do nurkowania

Post autor: szpaczek »

jeśli można wiedzieć z czego zrobiłas ten basenik?? :D
od 07.03.2008 Mgiełka :)
od 20.12.2008 Iris:)

za TM:Pixi ['] (14.01.2007-17.11.2008) ;(
_fox_
Posty: 121
Rejestracja: wt lis 07, 2006 11:32 pm

basenik do nurkowania

Post autor: _fox_ »

To wszystko już było, że tak zamarudzę. :|

[ Komentarz dodany przez: limba81: Pon Sty 08, 2007 11:21 pm ]
Podobny temat juz istniej. >>TUTAJ<<

Zamykam.
limba81 mod
Ostatnio zmieniony pn sty 08, 2007 11:08 pm przez _fox_, łącznie zmieniany 1 raz.
Nothing is sacred to the rats.
Everything is simply another meal.
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

RE: [Akcesoria] - Basen

Post autor: Landrynka »

Gdy kilka lat temu opiekowałam sie w wakacje szczurką znajomej, pod wpływem mamy("Szczury świetnie pływają! Nawet kiedyś jeden z sedesu mi wyszedł.") postanowiłam go wykąpać. Włożyłam Perłę do pustej wanny a ona przerażona wyskoczyła i tak się skończyło kąpanie szczura.
Z tą wanną to nie był najlepszy pomysł, ale wtedy byłam jeszcze mała i głupia więc szczurzyca mi wybaczyła. Szkoda że już jej nie ma.:cryrat:
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: [Akcesoria] - Basen

Post autor: Telimenka »

hmmm basen fajny pomysl ale bede montowac tylko latem ;).a tak to czasami sobie plywaja w wannie :D znaczy Telimena lubi :D a Maluchy nie wiem bo jeszcze nie probowalam :D.
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”