[Akcesoria] Digging Box (pudełko do kopania w ziemi)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: [Akcesoria] Digging Box (pudelko do kopania w ziemi)

Post autor: Nina »

elusia pisze:a tu piszecie ze lepiej nie ;(
Jak chce Ci sie sprzątać ziemie ze ściółki, z półek, z hamaków, itp to daj im na stałe :D To tylko o to chodzi, bo ziemia ma talent do roznoszenia sie na łapkach ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Akcesoria] Digging Box (pudelko do kopania w ziemi)

Post autor: Hanka&Medyk »

S. pisze:Nasiona ze sklepu ogrodniczego są zabezpieczane przed szkodnikami i pleśnią, czyli mogą być trujące. Kup nasiona do wysiewania w kiełkownicy (np. na Allegro), czyli nasiona na kiełki.
Prawda, ale w połowie. W sklepach ogrodniczych można również kupić nasiona typowo na kiełki, które takich dodatków nie mają.
S. pisze:Kup nasiona do wysiewania w kiełkownicy (np. na Allegro), czyli nasiona na kiełki.
Zrobiłam wywiad i nie polecam w żadnym razie kupowania na Allegro, bo zedrą z Was kasę... Lepiej zaopatrywać się bezpośrednio u producenta. Można u nich kupić zarówno kiełki (kliku-kliku), jak i kiełkownicę (kliku-kliku), wszystko taniej niż na Allegro.

Jeśli chcecie fajną trawkę dla szczurów, to to też mają: http://www.sklep.epnos.pl/?d=nas_tra i 3 pozycja na liście - "Owies bezłuskowy" (taki dla kotów, świnek morskich itp.).
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
aneczka1-13
Posty: 799
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 2:48 pm
Lokalizacja: Poznań

diging box

Post autor: aneczka1-13 »

Jaką ziemię trzeba użyć żeby zrobić taki digging box dla szczura??
Obrazek
Klikać
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: [Akcesoria] Digging Box (pudelko do kopania w ziemi)

Post autor: Kameliowa »

może zajrzyj tak na pierwszą stronę tematu, co ?
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: [Akcesoria] Digging Box (pudelko do kopania w ziemi)

Post autor: Paul_Julian »

Akurat to troche moja wina, bo przeniosłem post Aneczki z działu [Rośliny]... No, ale teraz chociaż bedzie wiedziec , zę wiecej info jest na 1szej stronie :D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
ssylvusia
Posty: 983
Rejestracja: wt lis 14, 2006 10:02 am
Numer GG: 1989601
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Akcesoria] Digging Box (pudelko do kopania w ziemi)

Post autor: ssylvusia »

Odkopuję, bo mam pytanko.

Moje potwory upodobały sobie ostatnio rozkopywanie kwiatków na parapecie. Są strasznie niepocieszone, kiedy zostają z nich eksmitowane i tak sobie pomyślałam o zrobieniu im digging boxa. Z urządzania akwarium zostało mi sporo piasku kwarcowego, podobnego do tego -> http://allegro.pl/darjo-pl-piasek-kwarc ... 67875.html. Piasek został przed wsypaniem do akwarium porządnie wypłukany, więc nie ma w nim żadnego syfu. No i dzięki temu, że jest biały i sypki nie miałabym całego łóżka i szczurów w czarnej ziemi... Myślicie, że nadaje się dla ogoniastych?
Awatar użytkownika
milen87
Posty: 198
Rejestracja: sob sty 17, 2009 1:55 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Re: [Akcesoria] Digging Box (pudelko do kopania w ziemi)

Post autor: milen87 »

Wygląda na drobniutki, szczurki mogą się go nawdychać i pylicy nabawić czy czegoś. Ja bym nie ryzykowała. Lepszy byłby jakiś żwirek.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”