DOMEK

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: pomarańczowy jelcz »

A mi sie ten podoba: http://www.karusek.com.pl/produkt.php?p ... c92ae8a897
jesli nie masz w sklepie,to poszukaj w internecie


a co to takiego: http://www.karusek.com.pl/produkt.php?p ... ction=prod :wink:
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Tez mi sie podobalo,ale do klatki to chyba tego nie zmiescisz 0_o
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: myszka »

[quote="pomarańczowy jelcz"]a co to takiego: http://www.karusek.com.pl/produkt.php?p ... ction=prod :wink:[/quote]

To specjalna wata dla szczurków, widziałam takie w skelpie zoo, i było zdeka tańsze ;)
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: pomarańczowy jelcz »

[quote="myszka"][quote="pomarańczowy jelcz"]a co to takiego: http://www.karusek.com.pl/produkt.php?p ... ction=prod :wink:[/quote]

To specjalna wata dla szczurków, widziałam takie w skelpie zoo, i było zdeka tańsze ;)[/quote]

Ale w zasadzie do czego to sluzy? sciolka? ogrzewacz?
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: Gucio »

mui to siem wydaje że to sie wkłada do domu albo matkom żeby na maluchy wymościła albo sama sobie leżala na tym jak nie ma małych... :lol: NIE WIEM :o :lol:
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: myszka »

Wiesz wiesz ;) właśnie po to, to tak jakby zastępuje sianko :) Ale wsumie, to i jedno i drugie nie jest niezbędne...
Natalia_1222
Posty: 358
Rejestracja: pt maja 12, 2006 10:48 pm
Lokalizacja: Kraków

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: Natalia_1222 »

Na allegro sprzedają tanio dobre domki --> http://allegro.pl/item103221708_domek_d ... ocja_.html .Jedyne 6,50.
Moje szczurki:
Luna [*]...
Bebe u Nisi.
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: Fatty »

W moim przypadku, na 2 samce to byłby chyba za mały..chociaż one lubią spać jeden na drugim ;)
Moje chłopaczki miały w klatce domek przerobiony z budki dla ptaków,ale posłużył on jedynie jako składowisko orzechów ziemnych :P Jeśli o spanko chodzi to hamak rządzi i wymiata ;)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
bobi i hagala
Posty: 23
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 7:48 pm

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: bobi i hagala »

wszyscy zgodnie piszecie ze szczurasy lubia spac w swoich domkach... a ja mam wlasnie odwrotny problem bo moje ogonki wcale nie chca spac w swoim :( kupilem w sklepie okragly domek upleciony z sianka i wikliny, ma 3 wejscia. w srodek wlozylem im material z mieciutkiem froty, a mimo to nie chca tam spac. wola sypiac na uszytym przez moja dziewczyne sienniczku z takiego samego materialu jakim wyscielilismy im w domku ( dodam ze siennik jest na najwyzszej poleczce, niestety domek nie miesci sie na niej).

probowalismy przekladac je do domku, myslac ze moze sie do niego przyzwyczaja niestety zawsze wracaja na swoj siennik.

juz naprawde nie wiemy jak je do niego przekonac :sad2:
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: limba »

[quote="ibobi"]wszyscy zgodnie piszecie ze szczurasy[/quote] u mnie praktycznie zaden szczur nie spi w domku. Dziewczyny w sitku albo na hamaku, Fryt na polce zakopany w rekaw, Keks i Imbir domku nie maja, spia zagrzebani w szmatkach. Jedyny szczur ktory sypial od czasu do czasu w domku to moja kochana Fresunia.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
bobi i hagala
Posty: 23
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 7:48 pm

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: bobi i hagala »

czyli poprostu mam sie pogodzic z tym ze nie chca spac w slicznym domku ode mnie?? ;)
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: Nisia »

Natalia_1222, w takim domku to nawet jedna moja dziewczynka by się nie zmiesciła. Ja tam kultywuję domki dla świnek.

ibobi, spróbuj może zrobic przemeblowanie w klatce i postawic domek gdzie indziej. Czasem pomaga - w ten sposób moje szczurki "odkryły" schowanko uszyte z kupnego hamaka z misiem (hamaków zdecydowanie nie używają; ani niczego co wisi). I pamiętaj go przymocować - aby się nie ruszał. Jak szczurek nagle się przerazi, bo domek, w ktorym śpi, sie poruszył to będzie miał do niego, być może, uraz.

Moje akurat lubią spac w domku. Henia od maleńkości domku potrzebowała, Fatka nauczyła się od niej. Alif też potrzebował. Ale nie zawsze śpią w domku - często śpią w "położonych" kółkach chomiczych albo, jak ostatnio, w tym schowanku. Albo tak po prostu - na półkach.
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

[Wyposazenie] - Domek

Post autor: Dory »

A ja mam drewniany, narożny domek dla świnki z zielonym daszkiem 8)
Na razie stoi na klatce, bo chłopcy lubią wychodzić na daszek i w nim spać, a w klateczce zawsze mają full sianka i szmatek, w których buszują ;) .
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”