[Akcesoria] - Rękaw

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

[Akcesoria] - R?kaw

Post autor: roenna »

Moja Whitula bardzo lubi spać w zawieszonym na klatce rękawie.
Jednak rękawy te bardzo czesto musze zmieniać bo White robi wszystko 'pod siebie' :evil: i zapaszek takiego rękawka nie jest najwspanialszy :?
Jednak nie w tym problem.
Moja mama przyniosla ostatnio dla szura rękaw z czegos podobnego do futra (oczywiscie sztucznego). Owy rękaw jest bardzo cieplutki, w sam raz na zimowe chlody. Bardzo mnie kusi aby mu owy rekawek powiesic bo jest naprawdę przeciepły ;) Jednak nie wiem czy to 'futerko' mu nie zaszkodzi :? Poza tym White lubi gryzc wszystkie szmatki, w ktorych sypia wiec obawiam sie, ze taki material moze byc dla niego niebezpieczny.
Co o tym myslicie?
Ostatnio zmieniony śr lut 15, 2006 8:10 pm przez roenna, łącznie zmieniany 1 raz.
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

[Akcesoria] - Rękaw

Post autor: myszka »

Myślę, że nie będzie to dla niego niebezpieczne, przecież on tego co pogryzie nie zjada [chyba ;) ] a poza tym, to zwykly polar też mógł by nyć dla niego szkodliwy, przeciez i jedno i drugie jest sztuczne ;)
rosie
Posty: 27
Rejestracja: śr sie 18, 2004 11:56 pm

[Akcesoria] - Rękaw

Post autor: rosie »

Mi się jednak wydaje ze nie jest to najlepszy pomysl. Szczurcia może choćby podszas oddychania wciągnąć do gardziolka włókienka z futra i sie zakrztusić. Myślę że my sami mamy takie problemy nie przymieżając - w momencie kiedy połkniemy włos czy kudełek z wełnianego swetra - komfort oddychania jest marny, to samo jesli chodzi o komfort połykania itp. Dwa wg mnie w materiale takim jakim jest futro bardziej rozwijają się drobnoustroje, futro jest trudniejsze do utrzymania w czytości, a sama mówisz ze Szczurcia siusia "pod siebie".
Tęsknie za Twoim tuptaniem głośniejszym niż stado słoni, tęsknie za chrobotaniem, za gryzieniem dużego palucha u stopy...
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

[Akcesoria] - Rękaw

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Chyba wiem,o jakie futerko ci chodzi,jest ono rzeczywiscie przecieple,ale nie przepuszcza powietrza,wiec spanie w takim materiale chyba nie jest dobrym pomyslem,nie udusi sie oczywiscie,ale bedzie jej sie gorzej oddychac,zwlaszcza,jak teraz dzialaja kaloryfery.
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Cathycash
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 15, 2004 6:35 pm

[Akcesoria] - Rękaw

Post autor: Cathycash »

Mój szczur, mimo powieszonego w klatce rekawa nie chce w nim sypiać. Pozostaje wierny hamakowi :lol:
żegnam szanowne towarzystwo
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

[Akcesoria] - Rękaw

Post autor: pomarańczowy jelcz »

A u mnie nie ma nawet miejsca na hamak :sad: ,rekaw kiedys powiesilam,ale chyba nie wiedzial za bardzo,co sie z tym robi 0_o ,wiec zeby go zachecic wsadzilam do srodka serek, a on poprostu wywinal rekaw na lewa strone maksymalnie,jak sie dalo,wyciagnal ser i poszedl do swojego szmatkowego gniazdka na gore 0_o .
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

[Akcesoria] - Rękaw

Post autor: roenna »

Przez jeden dzien wypróbowałam owy futrzany rekaw, jednak nie okazał się on tak rewelacyjnym pomysłem na dogrzanie szura jak mi sie wydawało :? White co prawda w nim siedziała ale nie z taką chęcią jak w poprzedniech 'szmatkowych' rękawach. Wniosek? Wracam do normalnych niekudłatych rękawów ;)
[quote="Cathycash"]Mój szczur, mimo powieszonego w klatce rekawa nie chce w nim sypiać. Pozostaje wierny hamakowi :lol:[/quote]
A u mnie zupełnie na odwrót :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”