[Klatka] - Zagospodarowanie klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

[Klatka] - Zagospodarowanie klatki

Post autor: Ewqa »

Asiu, zobacz tutaj:
http://szczury.org/viewtopic.php?t=3717&start=60

to chyba w rozmiarze Motka ;)
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Asiu
Posty: 217
Rejestracja: śr cze 14, 2006 9:45 am

[Klatka] - Zagospodarowanie klatki

Post autor: Asiu »

Wow! Imponujące rurzysko. Dzięki! Wybieram się w weekend do Obi - zrobię sobie przy okazji twórczy obchód. Może jakieś fajne pomysły się zrodzą...
Alice Walker: „Zwierzęta tego świata istnieją dla nich samych. Nie zostały stworzone dla człowieka, podobnie jak czarni ludzie nie zostali stworzeni dla białych, a kobiety dla mężczyzn.”
Moje piękne dzieci: Kot, Kaziu, Motku, Holden
Spanky
Posty: 120
Rejestracja: pt paź 14, 2005 8:30 pm

zagospodarowanie klatki

Post autor: Spanky »

eghm no wiec albo nie umiem szukac albo nie ma podobnych tematow :P w kazdym razie jestem w trakcie remontu klatki i chcialem sie poradzic co lepsze wykonac jedno kolejne piętro, (z przezroczystego plastiku widocznego na zdjeciu lezacego w srodku klatki) czy wykonac kilka mniejszych pułeczek, i jesli polki to z czego bo te drewniane widoczne na zdjeciu sie nei sprawdzily smierdza moczem do dzisiaj mimo ze od kilku miesiecy po nich szczur nie chodzil :/ aha i jakby co to klatka stoi na dworze tylko na czas remontu nie trzymam szczurow poza domem :P w razie jakby ktos pytal. A ten bialy prostokąt w klatce to... okno czesciowo podpatrzony czesciowo wymyslony patent zobaczymy jak sie sprawdzi.

zdjecia tutaj :P (prosze nie sugerowac sie datą widoczna na zdjeciach cos musi byc zle ustawione w aparacie)
http://s111.photobucket.com/albums/n135 ... h=imgAnch1

poniewaz cos mi usuwa "wulgaryzm" ktory jest czescia linku prosze w miejsce kropek wpisac nazwe tego na czym sie zazwyczaj siedzi

[ Komentarz dodany przez: limba81: Wto Paź 03, 2006 12:09 am ]
Kiepsko szukasz a juz na bank nie korzystasz ze spisu tresci.
limba81 mod
Ostatnio zmieniony pn paź 02, 2006 11:06 pm przez Spanky, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

[Klatka] - Zagospodarowanie klatki

Post autor: Vella »

Spanky - zdecydowanie polecam półpiętra. Najlepiej na różnych wysokościach (nie wiem jakie wymiary ma ta Twoja skrzynka). Może da się pociąć ten przezroczysty plastik na mniejsze? Bo drewno to faktycznie nie jest najlepszy materiał na półeczki.
Moje półki sa zrobione z parapetu, twarde tworzywo sztuczne. Kilka osób pisało, że dobrze się sprawdzają w tej roli plastikowe deseczki do krojenia.



link do klatki Spankiego bez problemów z automagiczną cenzurą.
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
Spanky
Posty: 120
Rejestracja: pt paź 14, 2005 8:30 pm

[Klatka] - Zagospodarowanie klatki

Post autor: Spanky »

wymiary wewnetrzne ma 80/40/59
fenek11
Posty: 134
Rejestracja: pt lut 02, 2007 1:04 pm

Jak zagospodarowac ??

Post autor: fenek11 »

tak jak w tytule tylko ze ta gorna czesc ktory domocowalem do dolnej , co tam mozna dac ???
GÓRA
http://img64.imageshack.us/my.php?image=dsc00002ez8.jpg
DÓŁ - to jest dolna czesc klatki
http://img76.imageshack.us/my.php?image=dsc00003ik7.jpg



-----------------------------------------------
Przypominam o uzywaniu opcji szukaj i spisu tresci.
Temat polaczony z istniejacym.
limba81 mod
Ostatnio zmieniony pn kwie 09, 2007 9:33 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Alices
Posty: 293
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

RE: [Klatka] - Zagospodarowanie klatki

Post autor: Alices »

Więc tak. To gdzie zamieścisz podane przeze mnie propozycje zależą od ciebie.
1. Znajdź, dosyć spore kamienie i ustwa do klatki, tylko tak, aby przypadkiem nie spadły na szczurka! (kamienie musza byc odpowiednio umyte)
2. Znajdź np. plastikowy pojemnik i wsyp do niego ziemię dla dla gryzoni (dostępna w sklepach zoologicznych). Pojemnik przymocuj do klatki.
3. Znajdź konary z drzew liściastych (odpowiednio umyj) i wstaw do klatki (tylko tak, aby ogonki sobie krzywdy nie zrobiły).
4. Kup rury PCV (dostępne np. w castoramie za 4 zł). Mogą one stanowić przejście z jednego pięterka na drugie.
5. Zrób drabinkę/ mostek z materiału bądź grubych gałęzi. Ja pocięłam skakanke na 15 części o długości ok. 10 cm i poprzyczepiałam do długiej, mocnej liny. przyczep do klatki.
6. Z materiału/ szmatki/starej bluzy, bluzki/ zrób hamak dla szczurków.
7. Więcej plastikowych bądź drewnianych pięterek pomalowanych pokostem lnianym :).
8. Ze starej bluzy odetnij rękaw i powieś w klatce :)
9. Kup liny ( są niedrogie) które umocujesz w klatce
To kilka pomysłów które na ten moment przychodzą mi do głowy :)
Powodzenia w urządzaniu :)
Maciuś [*] dożył zaledwie 2 lat...
Guci[*] dożył niecałych 9 miesięcy...
fenek11
Posty: 134
Rejestracja: pt lut 02, 2007 1:04 pm

RE: [Klatka] - Zagospodarowanie klatki

Post autor: fenek11 »

yyyyy,, pomysly ciekawe tylko jak narazie mam jednego szczurka , ale wlasnie chce zaadoptowac jakiegos z forum tylko niema nikogo jak narazie kto by np jechal z czestochowy i przejezdzal kolo sosnowca ale pomysly ciekawe bardzo jutro zabieram sie za dekorowanie klatki :]
Alices
Posty: 293
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

RE: [Klatka] - Zagospodarowanie klatki

Post autor: Alices »

Aaaaa no właśnie widze w innych postach :). Dobrze, że starasz się o towarzystwo dla ogonka, to tak jak ja :). Miłego urządzania. jak mi jakiś pomysł wpadnie do głowy to napisze ;)
Maciuś [*] dożył zaledwie 2 lat...
Guci[*] dożył niecałych 9 miesięcy...
Fusher123
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 24, 2006 2:49 pm

zagospodarowanie wnetrza klatki

Post autor: Fusher123 »

Pomózcie mi zagospodarowac przestrzeć w nowej klatce, nie wiem jak ale wyparowała ze mnie zała moja wyobraxnia :| i po prostu nie mam zadnego pomysłu so zrobic alby nie nudziły sie szczurki ;/ (jutro jade po młoda samiczkę)

oto zdjęcie klatki, mizerna jakoś ale robione telefonem a w tel mam słaby aparat :/

http://img338.imageshack.us/my.php?image=klatkaar1.jpg

edit: cholerka :| miało to sie pojawić w temacie już istniejacym :/;/ cos namieszałem więc proszę o przeniesienie do odpowiedniego tematu




--------------------------------
Ja rozumiem ze dbacie o to zeby moderacji sie nie nudzilo, ale zapewniam ze zdarza sie to sporadycznie. Dlatego tez bardzo prosze o poswieceniu chwili na poszukanie czy dany temat przypadkiem juz nie istnieje.
Polaczone.
limba81 mod
Ostatnio zmieniony śr kwie 11, 2007 9:41 pm przez Fusher123, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
fenek11
Posty: 134
Rejestracja: pt lut 02, 2007 1:04 pm

RE: [Klatka] - Zagospodarowanie klatki

Post autor: fenek11 »

Niewiem co moge jeszcze dac do tej klatki http://www.wrzuta.pl/film/gS5qSoV5PS/mov00002
Niech ktos poda jakis pomysl bo ja juz niemam zadnych :P
fenek11
Posty: 134
Rejestracja: pt lut 02, 2007 1:04 pm

RE: [Klatka] - Zagospodarowanie klatki

Post autor: fenek11 »

A moze ktos ma inne pomysly co mogl bym zamiescic w klateczce ?????
szczurkioli
Posty: 57
Rejestracja: pn gru 25, 2006 2:28 am

RE: [Klatka] - Zagospodarowanie klatki

Post autor: szczurkioli »

fenek11,
jakiś hamaczek,rury,jeden porządny korzeń (konar),ale nie za dużo by klatka też jakoś estetycznie wyglądała :p :-)
Nie oceniaj , nie znając...
szczurkioli :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

RE: [Klatka] - Zagospodarowanie klatki

Post autor: Nina »

Moja wyobraźnia gdzieś sobie poszła więc jakieś propozycje co jeszcze dać moim śmierdziuchom do klatki mile widziane. Fotki są tutaj: http://szczury.org/viewtopic.php?t=7250 ... #pid249722
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”