[Transporter] - temat główny

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
czarny mag
Posty: 371
Rejestracja: pt mar 04, 2005 10:35 am

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: czarny mag »

http://www.karusek.com.pl/produkt.php?p ... ction=prod

co sądzicie o takim transporterku? szukam właśnie jakiegoś żeby szczury miały gdzie zamieszkać kiedy ja bede przerabial klatke.
Buddyzm w powszechnym uważaniu jest religią opierającą się na...... A kogo to obchodzi,co?
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: myszka »

NO to musze zbierać kasę na większy :)
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: Ewqa »

Czarny Mag, ja mam taki dla 2 szczurzyc. Dobry :)
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: agacia »

A ja kupilam Aladino Large dla dwoch ogonkow,ale jeszcze nic nie moge powiedziec na jego temat,bo dopiero w piatek jade po maluszki 8) I mam pytanie czy 2 szczurki moglyby mieszkac w takim czyms podczas weekendowych wyjazdow(max 2-3 dni)? Oczywiscie nie przebywalyby w nim caly czas :wink: Bo tak sobie myslalam jakbym chciala pojechac gdzies na weekendzik i zabrac ogonki to targanie ze soba klatki byloby uciazliwe.
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
endru_
Posty: 326
Rejestracja: sob cze 12, 2004 1:58 pm

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: endru_ »

A sobie sam transporterek zrobie :] taki z torby sportowej :] . Plan ? Ano podaje : To torby wstawiony zostanie drewniany szkielet aby w środku zachowała sześcianowy wygląd czyli malutkie pomieszczenie :] Od góry jakąś 1/3 zamknięcia wytne i bedzie tam siatka, a do torby doszyje poprostu zakrycie jezeli bedzie trzeba siatke zakryć. 2/3 to zamek, na wsadzanie szczurasków i zamykanie :] Wziąłem oczywiscie pod uwage fakt o dusznych dniach, i do kratki zamontuje wiatraczek [taki jak w komputerach], oczywiscie odpowiednia zabezpieczony siatka z drobnymi oczkami, aby ciekawe szczurasy przypadkiem nic sobie nie zrobiły, zasilane źródłem 12V zrobionym zapewnie z baterii :] Więc na ciepłe dni szczuraski będa miały klimatyzację ;] Narazie takie są plany, a jak zrobię, to wrzuce jakieś zdjątka :]

Moje szczurki :)
Xiao II/Luty 2004 (data umowna)
Yoko II/Kwiecień 2004 (data umowna)
Lulu Lipiec 2004 (data umowna)
Riku Siepień 2004 (data umowna)
Bajlamor ; Błyskawica ; Puzel - ur. 19 Września 2004 r. :D
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: Fam »

plany super, wrzuc zdiatka koniecznie, napewno super bedzie, a jak zrobisz dno, zostanie taki plastikowy utwardzacz jak jest w torbach, czy wstawisz jakas kuwetke
za tęczowym mostem: Karolcia
endru_
Posty: 326
Rejestracja: sob cze 12, 2004 1:58 pm

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: endru_ »

Dno samo nie może zostać. Bedę wkładać wymiene wkładki z kartonu [no jak cosik mają niszczyć wole to zamiast dna torby] a na to oczywiście recznik i jakies szmatki :]

Moje szczurki :)
Xiao II/Luty 2004 (data umowna)
Yoko II/Kwiecień 2004 (data umowna)
Lulu Lipiec 2004 (data umowna)
Riku Siepień 2004 (data umowna)
Bajlamor ; Błyskawica ; Puzel - ur. 19 Września 2004 r. :D
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: Fam »

nie moge sie zatem doczekac zdiec, a i propo stelazu proponuje zrobic druciany, z jakiegos drotu gtory dje sie wygiac ale nie z latwoscia
za tęczowym mostem: Karolcia
endru_
Posty: 326
Rejestracja: sob cze 12, 2004 1:58 pm

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: endru_ »

A myślał ktoś nad kumpnen transporterka dla kota ? Tam w sumie trzeba tylko przerobić dźwiczki, na metalowe zamiast tych plastikowych

Moje szczurki :)
Xiao II/Luty 2004 (data umowna)
Yoko II/Kwiecień 2004 (data umowna)
Lulu Lipiec 2004 (data umowna)
Riku Siepień 2004 (data umowna)
Bajlamor ; Błyskawica ; Puzel - ur. 19 Września 2004 r. :D
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: agacia »

Ja myslalam,ale z niego wysypywalyby sie trociny czy co tam kto daje dla szczurkow :wink: Chyba,ze ktos dalby jakis materacyk,czy material,ale ja naleze do osob wygodnych i wole dawac cos jednorazowego niz pozniej prac :wink:
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: krwiopij »

transportery dla kotow czesto maja metalowe drzwiczki - taka kratke po prostu... chyba kosztuja wtedy ciut wiecej, ale glowy nie dam... dorosly szczur nie powinien przecisnac sie przez takie drzwiczki... pomysl z takim transporterem mnie osobiscie bardzo sie podoba i juz dawno planuje kupno, ale niestety jestem bez grosza... w kazdym razie polecam... :) szczegolnie jesli wnetrze wylozy sie szmatkami - szczury beda mialy miekko, wygodnie i beda mogly zagrzebac sie w materiale, zeby poczuc sie bezpiecznie...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
endru_
Posty: 326
Rejestracja: sob cze 12, 2004 1:58 pm

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: endru_ »

Te transporterki dla kotów są na tyle duże że i nawet jakieś atrakcje możnaby tam wstawić. Są wygodne i wogóle. Całkiem nie drogie (około 50zł dobry transporterek) Więc wydaje mi się to być bardzo realnym sposobem na fajny transporterek dla naszych pociech, a conajmniej dla tych którzy mają ich trochę wiecej niz powiedzmy 2 szczurki.

Moje szczurki :)
Xiao II/Luty 2004 (data umowna)
Yoko II/Kwiecień 2004 (data umowna)
Lulu Lipiec 2004 (data umowna)
Riku Siepień 2004 (data umowna)
Bajlamor ; Błyskawica ; Puzel - ur. 19 Września 2004 r. :D
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: Anita »

Dziś właśnie pożyczyłam transporter od kota, żeby przewieść moje panienki... Ale one dały radę przecisnąć głowę... nie wiem czemu, ale wyjmowanie szło im gorzej :twisted:
Tak więc myślę, że takie drzwiczki trzeba jakoś przerobić... może przyczepić drobniejszą siatkę?
endru_
Posty: 326
Rejestracja: sob cze 12, 2004 1:58 pm

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: endru_ »

Można i tak, ja poprostu wstawie nowe dźwiczki. Jeżeli standardowe będą z metalu, wystarczy albo wpleść pomiedzy dodatkowy drucik, albo dospawać dodatkowe preciki na całej długości, albo wyciąć z szkieletu siatke i wspawać nową i drobniejsza :P Tyle pomysłów, a który wprowadze w życie jeszcze nie wiem :]

Moje szczurki :)
Xiao II/Luty 2004 (data umowna)
Yoko II/Kwiecień 2004 (data umowna)
Lulu Lipiec 2004 (data umowna)
Riku Siepień 2004 (data umowna)
Bajlamor ; Błyskawica ; Puzel - ur. 19 Września 2004 r. :D
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

[Transporter] - Który wybrac?

Post autor: agacia »

Czyzbys zrezygnowal z torby sportowej?
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”