[USZY] głuchota

Wszystko, co dotyczy problemów z nią związanych. Kwestie ogólne i szczegółowe (uszy, oczy, pyszczek - w tym i zęby).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[USZY] głuchota

Post autor: krwiopij »

wszystko wskazuje na to, ze moj szczur jest po prostu gluchy... na poczatku sadzilam, ze poprostu ma mnie w nosie i dlatego nie reaguje zupelnie na moje nawolywania i cmokania... takie wytlumaczenie jednak odpada, bo kiedy widzi moje rece, zaraz do mnie przybiega... najwyrazniej widac, ze cos jest nie w porzadku, kiedy skaven spi pod moja poduszka, a ja musze go obudzic... wolanie, gwizdanie czy cmokanie nie daje zadnych efektow... spi slodko jak niemowlaczek, poki nie dotkne go delikatnie...
zastanawiam sie, czy jest sposob, zeby sprawdzic, czy on na pewno nic nie slyszy?i co moze byc przyczyna jego problemow? jakas infekcja w przeszlosci?
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głowa”