brak oczka

Wszystko, co dotyczy problemów z nią związanych. Kwestie ogólne i szczegółowe (uszy, oczy, pyszczek - w tym i zęby).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

brak oczka

Post autor: sylwiaj »

jak wiekszosc z was wie urodzily mi sie kluski, te młodsze w nidziele otworzyły oczka i niestety jedna samiczka nie ma jedneg oczka;/ w srodku widac mieso ale po oczku ani sladu:( czy ktos z was sie z tym spotkał? co robic? jak zabrac szczurka w tym wieku do weta?
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: brak oczka

Post autor: noovaa »

U mnie urodził się kiedyś szczurek całkiem bez oczu. \

Myślę że wizyta u weta by się przydała. Szczurek ode mnie od początku ma częste stany zapalne powiek i musi być leczony. Pierwszy raz z nim do weta jechałam jak miał 20 dni, ale jeśli byłaby potrzeba to wzięłabym wcześniej.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: brak oczka

Post autor: sylwiaj »

no ja własnie sie boje o szczurcie:( obawiam sie ze oko jednak jest tyle ze martwe i uszkodzone:(
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: brak oczka

Post autor: noovaa »

Jeśli tak jest, to możliwe że będzie trzeba je usunąć... Dlatego wizyta u weta który to zobaczy, raczej jest konieczna ;).
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: brak oczka

Post autor: sylwiaj »

na poniedziałek jestem z Mucha zapisana na lucrin wiec wezme małą odrazu akurat do tego czasu podrosnie na tyle ze bede mogła ja zabrac;/ strasznie mi jej szkoda:(
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głowa”