Rana na oku, utrata oka :/

Wszystko, co dotyczy problemów z nią związanych. Kwestie ogólne i szczegółowe (uszy, oczy, pyszczek - w tym i zęby).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Rana na oku, utrata oka :/

Post autor: Bandziornooo »

całą noc pilnowałam tego chrabąszcza, byłoby pół biedy gdyby on dał cokolwiek na siebie założyć... a jak juz ściagnął kolnierz ktory mial na sobie 10 minut, to potem 30 minut go znow zakladalam...ehh zobaczymy co powie wet
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Rana na oku, utrata oka :/

Post autor: Bandziornooo »

wet obejrzał, powiedział że nie jest źle. do środy dalej smarować detreomycyną 2x dziennie, kołnierza nie zakładac już bo nie ma sensu, a tylko przysporzy mu to kupe stresu. Łobuz zerwał zewnętrzny szew. Będę go nadal obserwować. Podejrzewam że rzebaby by znow uśpić do zakładania tego szwu, a kołnierz tak jak pisalam zakładam pół godziny bo mi się wyrywa a jestem w tej chwili sama więc nie ma kto przytrzymać mi go, a jak juz założe to on sobie z nim radzi w 10 minut...
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Rana na oku, utrata oka :/

Post autor: BlackRat »

No to super, że jednak nie ma tragedii! :) Nadal trzymamy kciuki i mini-piąstki za szkraba ;)
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Rana na oku, utrata oka :/

Post autor: BlackRat »

A właśnie, a może spróbuj tę rolkę co Ci Paul_Julian zlinkował. Mnie przy Porzeczce nie udało jej się założyć, podobnie jak i kołnierza, bo ona od razu histerii dostawała, ale może Tobie się uda.
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Rana na oku, utrata oka :/

Post autor: Bandziornooo »

Szkrab (ta na bank.. pół kilowy kloc chyba) dziękuje za kciuki i za rady, nawet o tak późnej porze :)
Wet troche mnie uspokoil ze kolnierza zakładac nie trzeba, z reszta kolnierz znika w 10 minut ( a zakladanie to 30 minut, pisk, strach i w ogóle ratuj się kto może bo mordują) wiec nie wiem czy skoro z kolnierzem byl taki problem czy na widok rolki nie udawałby martwego żeby tylko dac mu spokoj... pozostala obserwacja i smarowanie detreomycyną. i nadzieja ze nie bedzie go juz nic tam swedziec ani ciekawic.
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głowa”