wypadające zęby

Wszystko, co dotyczy problemów z nią związanych. Kwestie ogólne i szczegółowe (uszy, oczy, pyszczek - w tym i zęby).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
kleopati
Posty: 108
Rejestracja: ndz maja 22, 2011 9:15 pm
Lokalizacja: kraków

wypadające zęby

Post autor: kleopati »

Cześć
Od 2 tygodni mam problem, moja szczura ma już ok 3 lat, od pewnego czasu straciła chęć do jedzenia. Zauważyłam że dolne zęby ma całkowicie rozchwiane i to sprawiło jej brak apetytu, teraz je same kaszki i papki. Napiszcie mi proszę, czy weterynarz w takim wypadku może coś zrobić czy z tymi ząbkami nic nie da się zrobić i jest to naturalna kolej rzeczy.
ze mną: Koka, Amina
[*] Ozzy, Mumu, Ajfos, Watka
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: wypadające zęby

Post autor: Paul_Julian »

Dolne ząbki naturalnie się rozsuwają ;D

Ale jak najbardziej warto wziąć szczurkę do dobrego weta, może górne ząbki sa za dlugie, albo jest chora?
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
kleopati
Posty: 108
Rejestracja: ndz maja 22, 2011 9:15 pm
Lokalizacja: kraków

Re: wypadające zęby

Post autor: kleopati »

o widzisz nigdy tego nie zauważyłam że tak szczurki mają. Tak czy siak chyba się przejdziemy ale myślę że to już ten wiek, nie ma siły nawet po klatce chodzić więc jest teraz sama w izolatce jednopoziomowej.
ze mną: Koka, Amina
[*] Ozzy, Mumu, Ajfos, Watka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głowa”