Zakrwawione oczko

Wszystko, co dotyczy problemów z nią związanych. Kwestie ogólne i szczegółowe (uszy, oczy, pyszczek - w tym i zęby).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Red
Posty: 6
Rejestracja: sob gru 08, 2012 11:28 pm

Zakrwawione oczko

Post autor: Red »

Hej, mam problem z moim miśkiem. Mianowicie od dwóch tygodni coś niedobrego dzieje się z jego okiem. Jest otoczone jakby maleńkimi rankami, co jakiś czas krwawi. Nie wiem, jak mu pomóc, co to może być. Weterynarze w okolicy nie podejmują się leczenia gryzoni i jestem odsyłana z kwitkiem, twierdząc, że to zadrapanie.
Podobny problem miałam dwa lata temu z poprzednim szczurkiem.
Robię mu codziennie okłady z rumianku i objawy nieco się wyciszają, ale nie ustają zupełnie. Czy ktoś mógłby coś doradzić? Może znacie weterynarza w okolicach Bytom/Chorzów, który nie zasłoni się tym, że nie specjalizuje się w gryzoniach?
Proszę o jakieś porady, bo już nie wiem, jak mu pomóc...
Red
Posty: 6
Rejestracja: sob gru 08, 2012 11:28 pm

Re: Zakrwawione oczko

Post autor: Red »

Red pisze:Hej, mam problem z moim miśkiem. Mianowicie od dwóch tygodni coś niedobrego dzieje się z jego okiem. Jest otoczone jakby maleńkimi rankami, co jakiś czas krwawi. Nie wiem, jak mu pomóc, co to może być. Weterynarze w okolicy nie podejmują się leczenia gryzoni i jestem odsyłana z kwitkiem, z diagnozą, że to zadrapanie.
Podobny problem miałam dwa lata temu z poprzednim szczurkiem.
Robię mu codziennie okłady z rumianku i objawy nieco się wyciszają, ale nie ustają zupełnie. Czy ktoś mógłby coś doradzić? Może znacie weterynarza w okolicach Bytom/Chorzów, który nie zasłoni się tym, że nie specjalizuje się w gryzoniach?
Proszę o jakieś porady, bo już nie wiem, jak mu pomóc...
Awatar użytkownika
missia
Posty: 550
Rejestracja: czw mar 21, 2013 3:53 pm
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Zakrwawione oczko

Post autor: missia »

Z jakiego jesteś miasta, że tacy fatalni weterynarze są? Skoro tak poszperaj w necie coś na ten temat... ja doradzać niestety nie umiem ???
Ze mną; szczurki Tajga i Tatjana, pies Moli---> nasz wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40655
Za tęczowym mostem; chomiki Jumi i Hubert [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głowa”