czy to wylew?

Wszystko, co dotyczy problemów z nią związanych. Kwestie ogólne i szczegółowe (uszy, oczy, pyszczek - w tym i zęby).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Szymon30
Posty: 3
Rejestracja: pt cze 26, 2015 10:40 am
Lokalizacja: Londyn

czy to wylew?

Post autor: Szymon30 »

Moi drodzy, dopiero co sie zarejestrowałem tutaj wiec nawet nie wiem czy zamieszczam to pytanie w odpowiednim dziale. Mój szczurek Noel mial chyba wylew wczoraj w nocy. Ni stad ni zowąd podskoczyl na łóżku potem opadł na łóżko (wiec nie upadek lub cos mechanicznego). Po tym skoku dziwnym byl juz calkiem inny. Zaczal lekko piszczec i sie czolgac plus przednie lapki są chyba sparaliżowane. Potem po okolo 30 sekundach przestal oddychać. Próbował nabrac powietrza i wyglądało to tak jak u rybek. Potem na chwilę chyba ustala akcja serca bo nic nie moglismy wyczuc. Szybka akcja masaż serca plus oddychanie usta usta. Szczurek do nas wrocil ale paraliz pozostał. Nie chce jeść i pić i raczej czołga sie po klatce. Dziś z rana szybki telefon do kliniki. Pobieglismy z Noelkiem. Podejrzewaja wylew lub przesuniecie dysku lub kręgu. Szczurek zostal w szpitalu. Mają do mnie zadzwonić. Jestem w szoku. Noel jest w strasznym stanie. Dodam ze mieszkamy w Londynie i tuż koło domu jest royal veterinary college gdzie jest specjalistka od egzotycznych. Czy ktos moze miał podobne doswiadczenie że szczurek dostal nagłego wylewu na oczach wlasciciela?
Moje szczurki to moje zycie!!
Rami, Tymuś, Anton, Noel

R.I.P. Brighton, po drugiej stronie tęczy acz na zawsze w naszych sercach.
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: czy to wylew?

Post autor: Diego<3 »

Moim zdaniem wygląda to raczej na przesunięcie kręgu lub coś z kręgosłupem. Powodzenia ze szczurkiem! :(
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: czy to wylew?

Post autor: unipaks »

Szymon, jak potoczyły się dalej sprawy ze Twoim szczurkiem? Czy wiadomo, co mu się stało?
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głowa”