Niezamykanie jednego oka

Wszystko, co dotyczy problemów z nią związanych. Kwestie ogólne i szczegółowe (uszy, oczy, pyszczek - w tym i zęby).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
zosiek29
Posty: 72
Rejestracja: sob lut 20, 2016 10:50 am

Niezamykanie jednego oka

Post autor: zosiek29 »

Albo mruzenie jednego oka, jakkolwiek. Pisze post na szybko i szczerze mowiac, nie przegladalam calego dzialu, bo nie mam na to w tej chwili czasu, a jestem histeryczka i martwie sie o Lucka, dlatego musze wiedziec teraz czy isc mu dzis zalatwiac wet. czy nie. Zauwazylam, ze oczy szczura od pewnego czasu "nie wspolgraja" ze soba, tzn. podczas np. jedzenia jedno oczko mruzy, ale drugie ma otwarte szeroko, podczas glaskania rowniez, jest zwawy i ma apetyt, jedyne co, to kicha czasami. Wczesniej normalnie mruzyl dwa slepia. Jest sie czym martwic, czy raczej to tylko moje przesadzone obawy?
egzystencja jest nader niewytłumaczalna, wręcz niemożliwa...
.... jak moje przejście na dietę
nienazwana
Posty: 1434
Rejestracja: pn mar 18, 2013 10:48 am
Lokalizacja: Grójec

Re: Niezamykanie jednego oka

Post autor: nienazwana »

Niestety jak najbardziej jest się czym martwić. Wszelkie "anomalie" tego typu albo np nieruszanie wąsami z jednej strony lub właśnie zniezamykanie oka lub skrzywiony pyszczek to jakiś objaw neurologiczny mogący wskazywać na np guz przysadki. Może to być również coś mniej poważnego np problem z uchem lub samym okiem właśnie, ale na pewno nie jest to normalne i z pewnością będzie postępować. Może to być bardzo niebezpieczne, powoduje również u szczura dyskomfort/ból a oko jest narażone na uszkodzenie i wysychanie. Musisz szybko iść do dobrego znającego się na szczurach weta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głowa”