czerwona wydzielina z pyszczka

Twój zwierz ma problem z brzuszkiem, czy grzbietem (dotyczy także narządów wewnętrznych: żołądek, wątroba, nerki - oraz szkieletu: kręgosłup, żebra)? - to będzie dobre miejsce, by o tym napisać. Jeśli jakakolwiek przypadłość nie jest związana bezpośrednio z narządami, ale dotyczy tej części ciała (np ropień podskórny na grzbiecie) - również tutaj piszemy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
karpik
Posty: 31
Rejestracja: sob lis 23, 2013 2:09 pm
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

czerwona wydzielina z pyszczka

Post autor: karpik »

Wstałam niedawno i zobaczyłam, że z pyszczka mojego Stefanka wydziela się czerwona wydzielina a on sam zachowuje się jakby próbował zwymiotować. Czy ktoś może wie co to może być? Weterynarz przyjmuje od godziny 9, a do tego czasu chyba zwariuje:( Pomocy:(
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: czerwona wydzielina z pyszczka

Post autor: ol. »

To zadławienie - poczytaj tutaj http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=11&t=16878.
W ogóle polecam przeczytać cały temat, żeby wiedzieć jak się zachować w różnych sytaucjach awaryjnych.
karpik
Posty: 31
Rejestracja: sob lis 23, 2013 2:09 pm
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Re: czerwona wydzielina z pyszczka

Post autor: karpik »

Tak, to było zadławienie, na wszelki wypadek zrobiłam wczoraj przed wizytą "rzut":) Pomogło:) Lekarz zbadał Stefana i powiedział, że nic nie widzi niepokojącego. Dopiero dzisiaj Stefan doszedł do siebie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Brzuch i grzbiet”