Idiotyczne pomysly mamy!!

Czyli jak przekonać innych domowników do szczura w domu.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Adzikowska
Posty: 33
Rejestracja: pn maja 26, 2008 5:17 pm

Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Adzikowska »

Tagi: psychiatra, psycholog, mama, odpowiedni, wiek



Ostatnio mam problem z mama, chce mnie ona zaciagnac do psychologa:/ O co cho wogole. Twierdzi ze szczury to maja 5 latki, a nie osiemnastoletnia dziewczyna:/ Co mam zrobic zeby sie odemnie odczepila? Mieliscie taka sytuacje?? Juz mnie nerwy biora jak ona po raz kolejny przychodzi do mnie do pokoju i mowi ze cos jest ze mna nie tak. Jak mnie to denerwuje >:(
Obrazek
Awatar użytkownika
Ren
Posty: 257
Rejestracja: pn kwie 21, 2008 10:50 am

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Ren »

Proponuję pójść z nią do tego psychologa - zobaczymy kto się wtedy zbłaźni ;)
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: ogonowa »

Spytaj sie dlaczego tak uważa i powiedz ,ze pięciolatki to żadnych zwierząt nie mają tylko lalki, a ty jako już dorosła dziewczyna musisz nauczyć sie odpowiedzialnosci i "trenujesz" to na szczurach/zwierzakach :)

Nigdy nie słyszałam o podobnym przypadku :))
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Magamaga »

Ja muszę iść do psychiatry chyba - mam 24 lata i szczury :-/.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
dziki_nomada
Posty: 118
Rejestracja: sob gru 08, 2007 7:39 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: dziki_nomada »

To dokładnie tak jak ja ;) Magamaga, idziemy razem na terapię?
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: zalbi »

to ja też sie do Was dołączę dziewczyny.. bo w końcu też mam 18 lat i szczury..
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
dziki_nomada
Posty: 118
Rejestracja: sob gru 08, 2007 7:39 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: dziki_nomada »

Terapia grupowa :D
Joanka
Posty: 340
Rejestracja: pt maja 27, 2005 4:08 pm

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Joanka »

Ja co chwilę słyszę, że powinnam się postarać o dziecko. :]
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Nina »

To ja powinnam iść do psychiatry... Osiemnastka na karku a w domu 20 szczurów :D

Adzikowska, naszą forumową pin3ske Twoja mum pewnie by na jakimś oddziale zamkniętym umieściła :D 25 lat i 25 szczurów ;)

Popieram pomysł Ren, idzcie razem do psychologa ;) Terapia rodzinna :D
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
dziki_nomada
Posty: 118
Rejestracja: sob gru 08, 2007 7:39 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: dziki_nomada »

Joanka pisze:Ja co chwilę słyszę, że powinnam się postarać o dziecko. :]
A to jeszcze nie tak najgorzej, bo mój wujek ostatnio wypalił: "to bardzo źle bardziej troszczyć się o jakieś szczury niż o głodujące dzieci." Jakby on dawał co miesiąc pół wypłaty dla tych dzieci ::)
Awatar użytkownika
Ania26
Posty: 405
Rejestracja: pt sie 05, 2005 4:17 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Ania26 »

No to ja biję rekord 29 lat. uf.. W tym wieku to już nie mam nadziei na wyleczenie ;)
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: ogonowa »

Ania26 ty jesteś już na ostatnim stadium choroby !
Nie ma co się śpieszyć do lekarza i tak jesteśmy wszyscy chorzy, a gdzie w Polsce tylu psychiatrów, żeby nas wyleczyć?
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Basial »

Ja mam ...ści lat, dwóch dorastających synów i stadko szczurów ;D - zapomniałam o dwóch psiakach, które przygarnęliśmy jak dzieci były małe.

Teraz kilka słów do twojej mamy.
Kochana Mamo!
5-latki nie posiadają zwierząt, posiadają je rodzice 5-latek. To rodzice, "właściciele" zwierzaka kupują mu karmę, szampony, płacą rachunki u weterynarza za leczenie i szczepienia. Rodzice karmią go, wyprowadzają na spacery (jeśli to psiak), i odpowiadają za jego bezpieczeństwo. 5-latka chwali się koleżankom, że ma zwierzątko, pokazuje je z dumą rodzinie, znajomym, sąsiadom. Rolą rodziców jest nauczyć ją miłości do zwierząt: jak się zwierzątkiem opiekować, czym go karmić, jak się Z NIM, (nie czytaj nim!), bawić, żeby nie zrobić mu krzywdy.
Mamo, na małe dzieci nie można zrzucić odpowiedzialności za posiadanie zwierzaka. Jeśli my rodzice kupujemy dziecku zwierzątko, to powinniśmy zdawać sobie sprawę z faktu, że tak naprawdę kupujemy zwierzątko dla siebie.
Co innego, gdy 5-latka osiąga np. lat 18. Wtedy z całą odpowiedzialnością może zająć się żywym stworzeniem i twierdzić, że ona jest jego właścicielką (choć wolę mówić opiekunem). Również wtedy dziecko powinno wiedzieć, że może liczyć na finansową pomoc rodziców - zwierzątko to luksus, który kosztuje. Jeśli osiągniecie kompromis i jasno określicie zakres obowiązków (opieka dziecko, utrzymanie rodzice itp, itd) to warto zaryzykować, zaufać dziecku i zgodzić się na futrzastego przyjaciela.
I rzecz najważniejsza. Biorąc zwierzaka zwróćmy uwagę nie tylko na naszą zachciankę, ale przede wszytkim na potrzeby żywego stworzenia. Jesteśmy na szczurzym forum, więc pamiętajmy, że szczur jest zwierzęciem stadnym i samotny jest nieszczęśliwy minimum dwa koniecznie tej samej płci.
Co pisać więcej - wszystko jest na forum.
Adzikowska, życzę powodzenia ;)
Adzikowska
Posty: 33
Rejestracja: pn maja 26, 2008 5:17 pm

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Adzikowska »

OO ten ostatni post to pokaze mamusi moze jej sie cos odwidzi xD Ja mam dwa szczurki:PP w trakcie laczenia, chciala bym wiecej bo jestem zakochana w tych zwierzatkach, ale niestety narazie nie mowie nic o tym pomysle bo by sie zaczelo hehe. Moze za rok kto wie ::)
Adzikowska, naszą forumową pin3ske Twoja mum pewnie by na jakimś oddziale zamkniętym umieściła :D 25 lat i 25 szczurów
25 szczurow super!!
Obrazek
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: ogonowa »

Adzikowska pisze:
Adzikowska, naszą forumową pin3ske Twoja mum pewnie by na jakimś oddziale zamkniętym umieściła :D 25 lat i 25 szczurów
25 szczurow super!!
wow
to trcohe dużo :)
Ale im wiecej pociech tym weselej w domu :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uszczurawianie”