Idiotyczne pomysly mamy!!

Czyli jak przekonać innych domowników do szczura w domu.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Devona
Posty: 275
Rejestracja: czw sie 28, 2008 1:47 pm

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Devona »

Magamaga i dziki_nomada, dołączam się do Was ;) . Chociaż w sumie ja mam 24 lata i 13 szczurów, więc jeszcze nie jest ze mną tak najgorzej, ale muszę się poważnie nad sobą zastanowić :P .
Adzikowska
Posty: 33
Rejestracja: pn maja 26, 2008 5:17 pm

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Adzikowska »

To ze mna wcale nie jest tak zle;PP Zapomne sie niekiedy i mowie o szczurkach non stop:PP Ale to takie moje gwiazdki kochane hehe..
Obrazek
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Babli »

Tak..idź z nią. ;)

Swoją drogą..to moje rozmowy z bądź czego schodzą na szczury.. ::) 9/10 moich rozmów..to szczury ;D
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Nue »

A ja mam 27 lat i od tygodnia dwie szczureczki w domu. Kiedy matka mojego chłopaka dowiedziała się, że chcę wziąć do domu SZCZURY, i to w dodatku DWA, zadzwoniła do mnie i zaproponowała a. tchórzofretkę (bo takie milusie) b. kotka (bo trzymanie kota jest NORMALNE) c. urodzenie dziecka (czyli że biorę szczury, bo pewnie jestem nieświadoma tego, że obudził się we mnie instynkt macierzyński, tylko że do dzieci mnie jakoś kompletnie nie ciągnie!).
Nie będę się już nikomu tłumaczyć, że mam te szczurki, bo: a. są szczurami i są kochane ;D b. dom bez jakichkolwiek zwierzaków nie jest prawdziwym domem.
Nie przejmuj się dogadywaniem mamy. I pomyśl sobie, jaki będzie fun, kiedy się okaże na przykład, że pan psycholog też jest zaszczurzony <rotfl> !
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
igig
Posty: 516
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 11:31 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: igig »

Ja jestem dopiero we wczesnym stadium choroby, 14 lat i 2 szczury... Ale nie chce się leczyć ;D
Kraków i okolice!
Krakowski szczurzy piknik! KLIK!
17 Kwietnia
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Babli »

Igig.. to ja mam 7 swoich i dwa na tymczas :) A lat 13 i stadium już większe :P 3/4 kasy na nie wydaje. Adzikowska, i co idziesz/poszłaś z mamą ??
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: zalbi »

ja właśnie kupiłam klatkę.. za kupę kasy.. heh.

i będę się dalej doszczurzać w najbliższym czasie prawdopodobnie
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Adzikowska
Posty: 33
Rejestracja: pn maja 26, 2008 5:17 pm

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Adzikowska »

Hehe.. narazie jej przeszł:) dzięki Bogu, ale czekam na ten dzień aż znowu wróci do tego tematu.
Obrazek
Adzikowska
Posty: 33
Rejestracja: pn maja 26, 2008 5:17 pm

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Adzikowska »

Nawet moi znajomi zauważyli, że non stop mówię o szczurkach:) Aż moje słońca dostały prezent na moją osiemnastkę xD Mają jedzenia na rok!!
Obrazek
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: yss »

adzikowska, ja też radzę pójść do tego psychologa i powiedzieć mu jak sprawa stoi. że mama ci kazała bo masz szczury. o co zakład, że to ją będzie chciał widzieć? a że się zdrowo uśmieje, to ci gwarantuję.
niestety - rodziny się nie wybiera....
ten się nie myli, kto nic nie robi
paulina now
Posty: 44
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 11:42 am

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: paulina now »

Ja mam szczura z mamą.Ja ogonka wypuszczam,szykuję jedzenie kupuję różne tam rzeczy dla Kory i na mawiam na drugiego ogonka.Mama myje jej klatkę podczas gdy ja jej pilnuję by nie narozrabiała. ;)
Człowiek, zawsze staje się odpowiedzialny za to,co oswoił
Adzikowska
Posty: 33
Rejestracja: pn maja 26, 2008 5:17 pm

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Adzikowska »

Nie ma to jak wykorzystywać mamy do mycia klatki xD ile ty masz lat, że sama tego nie możesz zrobić tylko się mamą wysługujesz ??? Żal!!
Obrazek
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: merch »

no ja na pewno wedlug twojej mamy powinnam isc do psychologa , powiedz mamie ze limit wieku jest od a nie do, ja naprzyklad nie sprzedaje szczurow osobom niepelnoletnim :P ( no moze z malymi wyjatkami :P)
alainaprv
Posty: 198
Rejestracja: pn lip 09, 2007 7:32 am

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: alainaprv »

Oj nie przesadzajcie z tym wykorzystywaniem mamy;p Ja będąc mamą (a to może w przeciągu kilki lat nastąpić) i mając szczurki chciałabym się nimi opiekować razem z dzieckiem. Może mama też kocha szczurki?;p
Adzikowska
Posty: 33
Rejestracja: pn maja 26, 2008 5:17 pm

Re: Idiotyczne pomysly mamy!!

Post autor: Adzikowska »

Rozumiem razem z nią, ale nie ja sobie siedzę a moja mama odwala brudną robotę:/
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uszczurawianie”