Odpuścić?

Czyli jak przekonać innych domowników do szczura w domu.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Astry
Posty: 529
Rejestracja: śr lut 24, 2010 7:52 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Odpuścić?

Post autor: Astry »

szczurzycaxdd pisze:Mi też rodzice nie pozwalają na kolejnego no ale jak kocha ktoś szczury i to jest jego pasja to ja uważam , że nawet jednego powinien mieć :)
Szkoda tylko, że szczur wtedy cierpi
Ze mną: już żaden szczurek... :(
Oraz piesek Czika, tymczas Antoś, tymczas kotek Oczko :)
Za TM [*]: Schizia, Tequila, Ciapek, Nina, Sepsa, Kokaina, Heroina, Emi, Sonic, Juna, Filiżanka, Jacky
I dwa skoki Kleopatra i Nefretete [*]
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Odpuścić?

Post autor: matrix360 »

szczurzycaxdd pisze:Mi też rodzice nie pozwalają na kolejnego no ale jak kocha ktoś szczury i to jest jego pasja to ja uważam , że nawet jednego powinien mieć :)
To widać po Twoim poście, że nie masz pojęcia o szczurach.. Jeżeli ktoś zgadza się na szczura to pierwszą zasadą powinno być przygarnięcie mu towarzysza / towarzyszki.
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: Odpuścić?

Post autor: dusiaczek »

Jeśli to jest jego pasja, to chce dla zwierzaka jak najlepiej.
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Awatar użytkownika
Becia23
Posty: 103
Rejestracja: pn sty 11, 2010 9:08 pm
Lokalizacja: Hassocks (UK)

Re: Odpuścić?

Post autor: Becia23 »

A czasami u zwierzaka będzie lepiej u kogoś innego, czyli tam, gdzie będzie mógł mieć towarzystwo swojego gatunku i płci.
Wiesz, mówi się czasem, że jak kogoś kochasz, pozwolisz mu odejść...
"Już zawsze będziesz odpowiedzialny za to, co oswoiłeś"
Antoine de Saint-Exupéry

Przyszła zaszczurzona
Za Tęczowym Mostem - Samanta [*] (14.01.05 - 04.07.07) na zawsze w moim sercu[/i][/size]
kub4
Posty: 8
Rejestracja: czw cze 17, 2010 6:52 pm

Re: Odpuścić?

Post autor: kub4 »

Hehe no i właśnie ja też mam problem.Miałem kiedys jedną samicę która żyła 2 lata i teraz ponownie chciałbym miec szczura lecz nie wiem czy kupic 2 szczury czy tak jak poprzednio jednego.Czy jeżeli poświęcam szczurowi dużo uwagi bawię się z nim wypuszczam go by sobie pobiegał po mieszkaniu to nie będzie się czuł samotny.Proszę o odpowiedzi.
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odpuścić?

Post autor: alken »

tylko i wyłącznie dwa. nie ma znaczenia ile czasu poświęcasz, to i tak jest dla szczura za mało, on potrzebuje towarzystwa własnego gatunku.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
kub4
Posty: 8
Rejestracja: czw cze 17, 2010 6:52 pm

Re: Odpuścić?

Post autor: kub4 »

Ok będe teraz wiedział w najbliższym czasie, napewno po wakacjach jade zakupic na giełde klatkę dla 2 szczurków ze względu na to że na wakacje nie będzie mnie w domu i nie będe miał czasu się nimi zaopiekowac wiec lepiej wstrzymac sie do tego czasu:P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uszczurawianie”