Problem z adopcją. :/

Czyli jak przekonać innych domowników do szczura w domu.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
waniowyy
Posty: 83
Rejestracja: sob gru 18, 2010 3:21 pm

Problem z adopcją. :/

Post autor: waniowyy »

Musze dokupić kogoś dla mojej szczurki oglądałam na forum szczury do oddania w mojej okolicy czyli Legnicy znalazłem najbliżej w Wrocławiu chętnie bym wziął jedną szczurke niechce już brać z zoologa .Ale żaden z rodziców niechce jechać do Wrocławia uważają że nie wydadzą pieniędzy na paliwo jak 5 razy taniej w zooologu dostaną i tutaj się rodzi problem ponieważ moja mama niewiży że szczury z zooologa mogą być chore i uważa że każdy szczurek może być chory.
Licze na to że pomożecie mi przekonać rodziców.
Moje szczurki <:3)~ Yumi agouti Mia biało czarny kapturek

Sory za błędy jestem dyslektykiem.
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Problem z adopcją. :/

Post autor: szczurzyca. »

masz wątek transportowy. ludzie szczególnie teraz jeżdżą po całej Polsce, mogą podwieźć Ci malucha. ja mam szczury z Warszawy, Konina, Lublina, będą z Łodzi i Wałbrzycha, był królik z Wrocławia ;) a sama jestem z Krakowa.
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Problem z adopcją. :/

Post autor: valhalla »

Oczywiście, że każdy szczurek może być chory. Trzeba bardzo o nie dbać... ale w zoologu będzie większe ryzyko choroby. Owszem, bywa że szczury w sklepie są zdrowe, że po kupieniu są przyjazne do ludzi - ale to raczej nie jest reguła, tylko szczęśliwy traf. Powiedz mamie, że więcej niż na to paliwo, wyda na weterynarza, jeśli źródło pochodzenia szczurka będzie nieprzemyślane. Wizyty, lekarstwa, to wszystko kosztuje, nie mówiąc o stresie. I tak trzeba czasem leczyć szczura, ale po co sobie dokładać?

Jeśli do rodziców nie dotrze ta argumentacja, to skorzystaj z forum, na pewno ktoś podrzuci Ci szczurka. Nie mieszkasz na końcu świata, na pewno znajdziesz transport :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Problem z adopcją. :/

Post autor: Eve »

Ja jestem z Legnicy - dwa dni temu przyjechała do mnie śliczna panienka z Poznania. Szkoda że nie dałeś znać chwilę wcześniej. Przyjechały by dwie razem. Ale jak widać .. można :) Poszukaj, transport z Wroca do Legnicy da rade znaleźć a jak nie to znajdź szczurka i się odezwij :)
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uszczurawianie”