Jak odpowiadać?

Czyli jak przekonać innych domowników do szczura w domu.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Roksa123
Posty: 37
Rejestracja: pt sty 02, 2015 1:27 pm

Jak odpowiadać?

Post autor: Roksa123 »

Już 2 raz pisze tu o koleżankach, ale już ich nie uszczurawiam. Nie wiedziałam gdzie napisać o moim problemie dlatego pisze tu. Sprawa wygląda tak. Koleżanki wiedzą że mam szczurki. Z początku im to nie przeszkadzało za bardzo, ale pewnego dnia w szkole byłam zmuszona wyciągnąć telefon na przerwie i jedna z koleżanek zobaczyła moją szczurkową tapete. I na cały głos - ona ma szczura na tapecie! Nie przejełam się tym bo co ją obchodzi moja tapeta. Niestety następnego dnia posypały się pytania po co ci to? Jak możesz trzymać do w domu. Moje główne odpowiedzi to - bo lubię. Ale one coraz częściej pytają i żądają odpowiedzi. Nie wiem jak im to dobrze wytłumaczyć żeby się na mnie nie obraziły. Dlatego się pytam w tym miejscu.
Nadzeja umiera ostatnia
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Jak odpowiadać?

Post autor: smeg »

Powiedz, że jakoś nikt się nie dziwi na chomiki i świnki morskie trzymane w domu, a szczury są do nich bardzo podobne, tylko mają dłuższe ogony ;) W dodatku są od nich dużo mądrzejsze i bardziej chętne do interakcji z człowiekiem :)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
xkuubi
Posty: 386
Rejestracja: wt lut 12, 2013 12:13 am
Numer GG: 28198941
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: Jak odpowiadać?

Post autor: xkuubi »

Jedni mają psy, inni chomika albo rybki. Ty masz szczury? Co im do tego? Ludzie jak słyszą szczur to widzą przerośniętego, wyłysiałego stwora o czerwonych oczach i długim, obślizgłym ogonie, który rzuca się na wszystko w czym pulsuje krew. Wyjaśnij, że dziki szczur, a hodowlany to ogromna różnica. Niech najpierw poczytają na ich temat, a później krytykują. Równie dobrze Ty możesz spytać się którejś "fuj, jak możesz mieć kota? Przecież to obrzydliwe, niewdzięczne, wredne futrzaki". Poza tym, jaki cel ma ta ich dyskusja? Nie przynosisz swoich szczurów do szkoły, a to co trzymasz w domu to jest Twoja sprawa ;)
Ze mną: Dexter, Leon[idas], Demon i tymczasy :)
Za tęczowym mostem: Kubuś,Pepe,Devil
[*][/size][/color]
Awatar użytkownika
Nezumia
Posty: 50
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 11:02 pm
Numer GG: 24052102

Re: Jak odpowiadać?

Post autor: Nezumia »

Dziecinada po prostu. W końcu im się znudzi,zobaczysz.
Ze mną: Stefa,Rika,Edek,Mary.
+Abigail,Oskar,Alex,Pestka,Filip.
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Jak odpowiadać?

Post autor: yss »

Zwykle ludzie czepiają się w ten sposób, jak za kimś nie przepadają. Wtedy wszystko jest be ;) i gdyby miała pa, pytaliby, czemu taki obleśnie włochaty albo czemu ma takie nogi jak patyki.
To na pewno są koleżanki, a nie pseudokoleżanki?
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Jak odpowiadać?

Post autor: yss »

PSA oczywiście, gdyby miała PSA :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uszczurawianie”