Coś innego: Jak namówić małżonka...?

Czyli jak przekonać innych domowników do szczura w domu.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

DOszczurawianie :)

Post autor: Lulu »

-megi-, to napisz dla innch z podobnym problemem jak Ci sie to w koncu udalo ;)

a temat niech zostanie otwarty... moze komus sie jeszcze przyda ;)
-megi-
Posty: 229
Rejestracja: wt mar 07, 2006 5:24 pm

DOszczurawianie :)

Post autor: -megi- »

hym, jak mi się to udało
po prostu mój facet był bombardowany mailami ze zdjęciami slicznych niebieskich szczurków :). mówiłam mu ze moje dwie dziewczynki chca niebieską kolezankę, i byłam bardzo grzeczna i kochana przez cały czas akcij pod tytułem: chę mieć niebieściaka :D
strasznie się cieszę :jezor2:
Za tęczowym mostem FRYTKA, CHILI :*

Obrazek
lenalove
Posty: 557
Rejestracja: wt sty 31, 2006 10:07 pm

DOszczurawianie :)

Post autor: lenalove »

a mój mechanik zdawał biologię na maturze i na szczęście rozumie potrzebę zakładania chodowli...
Natomiast nie rozumie jak mogłam wydać ok 60 zł na gerbery, ziarna i witaminki dla moich ciurków
moje aniołeczki: Natka ['], Miszel [']- zawsze w moim serduchu
Asiulka
Posty: 133
Rejestracja: czw maja 04, 2006 12:54 pm
Kontakt:

DOszczurawianie :)

Post autor: Asiulka »

Ja też bym chciała trzeciego szczurka. Ale mój tata twierdzi że 3 będą bardziej śmierdzieć niż 2, i że będzie więcej sprzątania. Powiedzcie m jak go mam przekonać??
matt89
Posty: 12
Rejestracja: sob cze 10, 2006 5:17 pm

DOszczurawianie :)

Post autor: matt89 »

Przynieść 3 do domu i powiedzieć tacie po fakcie XD To zawsze działa nie tylko z szczurkami ale też z kolczykami, nowymi fryzurami, ciuchami i zwierzętami :hihi:
Asiulka
Posty: 133
Rejestracja: czw maja 04, 2006 12:54 pm
Kontakt:

DOszczurawianie :)

Post autor: Asiulka »

Jak bym przyniosła 3 szczura to w domu znając życie by była awantura przez miesiąc , więc wole nie ryzykować :hyhy:
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

DOszczurawianie :)

Post autor: Lulu »

powiedz tacie, ze miedzy posiadaniem trzech a dwoch szczurow roznica jest niewielka. i tak zyja w jednej klatce, ktory sie sprzata za jednym zamachem. i wcale nie trzeba tego robic czesciej niz w przypadku dwoch szczurow.
a zadbane szczury nie smiedza, a Ty dbasz o zwierzata, wiec nich tata sie nie martwi ;)

no i oczywiscie pokaz jak Ci zalezy ;) czyli pokazuj fotki malych ciurow i rob slodkie oczka :hihi:
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

DOszczurawianie :)

Post autor: Fatty »

Mnie ,głowa rodziny straszy,ze jeśli przyniosę 3 ogona, to wtedy jeden z moich "dotychczasowych" zrobi mu miejsce ... :roll:
Pewnie tylko mnie tak straszy,niemniej mając na uwadze jego niezbyt pozytywny stosunek do szczurów spotęgowany moją fatalną sytuacją w szkole( bo według niego -przestałam się uczyć bo mam szczury -jemu się nic nie przetłumaczy ) wolę nie.
Cóż, poczekam jeszcze trochę, za rok matura, potem studia albo praca, i gdy będę mieszkała gdzie indziej to już nie będzie miał nic do powiedzenia.
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

DOszczurawianie :)

Post autor: Guślarka »

Ja się boję przynieść drugiego szczura ot tak do domu, bo wiem, że byłoby istne piekło. A na argumenty od dawna nie walczę, bo trudno walczyć z uzasadnieniem "nie będzie drugiego szczura, bo tak" :? Dlatego doszczurzę się na wakacjach, gdy rodziców nie będzie :twisted: Jak wrócą to jakoś przejdzie bokiem... Bo chyba nie wywalą szczura, który będzie u mnie już od miesiąca?
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

DOszczurawianie :)

Post autor: agacia »

Hehe 8) Ja Malego i Sasze przynioslam do domu bez pytania o zgode,ale wymyslilam dla rodzicow jakas bajke,ze z paszczy weza uratowane przez moja kolezanke,ktora ma juz 7 ogonkow i wiecej miec nie moze ;) Ta bajke jakos przelkneli i teraz ogonki toleruja. A Jinglesa przynioslam jakies 2 miesiace pozniej od An to zorientowali sie po 1.5 miesiaca,ze mam 3 szczury. Tym razem powiedzialam poprostu,ze mi sie na zdjeciach spodobal i juz. Pozatym mowie im,ze w koncu weterynarie studiuje to zrozumiale,ze chce miec duzo zwierzat ;)
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
pixxa
Posty: 321
Rejestracja: śr sie 25, 2004 6:47 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

DOszczurawianie :)

Post autor: pixxa »

[quote="LuLu"]powiedz tacie, ze miedzy posiadaniem trzech a dwoch szczurow roznica jest niewielka.[/quote]

ja tak caly czas mowie, od czasu kiedy byl pierwszy ogon .. "nazbieralo" sie jakim cudem :twisted: :khihi: 5(noo za jakis czas 6 :hyhy: )
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

DOszczurawianie :)

Post autor: Azi »

[quote="-megi-"]i byłam bardzo grzeczna i kochana przez cały czas akcij pod tytułem: chę mieć niebieściaka [/quote]

chyba tez zacznę być grzeczna. Do tego teoretycznego grudnia mam troszkę czasu, a po spotkaniu powiedziałam mojemu Piotrusiowi o ewentualnym zaszczurzeniu na nowo i o dziwo mnie nie wyrzucił za drzwi ;)

Więc przez najbliższe miesiące musze być grzeczna i miła i kochana (jak ja to zrobię?!)
-megi-
Posty: 229
Rejestracja: wt mar 07, 2006 5:24 pm

DOszczurawianie :)

Post autor: -megi- »

Do grudnia duuuż o czasu
więc chyba nie musisz być cały czas grzeczna
mozesz tak zacząć od poczatku listopada i powinno wystarczyć :jezor2:

bedę trzymała kciuki Azi (bo szczurki maja duzo szczęścia jak trafiają w Twoje ręce :D )
Za tęczowym mostem FRYTKA, CHILI :*

Obrazek
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

DOszczurawianie :)

Post autor: sachma »

ja trzeciego szczura przynioslam do domu... nie chce krakac , ale pfu pfu jeszcze go nie zauwazyli :P a jak zauwaza to powiem "widzisz mamo/tato nie smierdzi bardziej, nie wydaje wiecej, nawet nie zauwazyliscie ze ona jest, wiec czemu wam przeszkadza?" i dyskusja sie skonczy :P

ps. eli jest u mnie od 15.06.2006.. a mama prawie codziennie oglada ze mna seriale w moim pokoju :P
Obrazek
-megi-
Posty: 229
Rejestracja: wt mar 07, 2006 5:24 pm

DOszczurawianie :)

Post autor: -megi- »

No to rzeczywiście nieźle
... odważna jestes, nie powiem
ja mimo silnego i upartego chrakteru nie potrafiłabym zrobic takiego myku
wole wiercić dziurę w brzychu aż do skutku :jezor2:

... i okaZAłAO SIE TO SKUTECZNE
Za tęczowym mostem FRYTKA, CHILI :*

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uszczurawianie”