Cudowna przemiana

Czyli jak przekonać innych domowników do szczura w domu.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Basieńka
Posty: 39
Rejestracja: sob sty 22, 2005 1:42 am
Lokalizacja: uk

Cudowna przemiana

Post autor: Basieńka »

Tagi: mama, zmieniła, zmiana, zdanie, zdania, polubiła, polubienie


Może zaczne od tego,że od zawsze chciałam mieć szczurka...jednak moja mama nigdy mi na to nie pozwalała,gdy jej o tym mówiłam zawsze mnie straszyła że mi go wywali do ogródka,da kotowi do zabawy itd(wiem że straszne :roll: )ale cóż,na 1 roku studiów chciałam sobie sprawić szczuraska ale jedna z moich współlokatorek z akademika panicznie się ich bała,wiec nic z tego :-( ,ale na nastepnym roku zamiesszkałam z kumpela w pokoju która nie miała nic przeciwko :D jejku jak sie cieszyłam :D :D :D gdy oznajmiłam mamie że bede miała szczurka,dalej nie chciała tego słuchać,ale już nic nie mogła zrobić bo miałam mieć go w akademiku a nie w domu :D Spełniło sie moje marzenie,kupiłam sobie Hille(mojego kochanego robaczka)na weekendy jak jezdziłam do domku Hilla zostawała w akademiku z kumpela która ma za daleko do domku zeby jezdzic co weekend,na swieta miałam ja w domu,moja mama nie była do niej nastawiona pozytywnie ale wiedziała ze to tylko na świeta (jezli chodzi o wakacje to bedzie u mnie w domu na co juz nastawiłam mame-cóż nie ma wyjście :wink: ) ..a zmierzam do tego że ostatnio zdarzył sie nie miły incydent i musiałam Hille przeprowadzic do mnie do domu.Moja młodsza siostra miała sie nią zajmować.Przez 10 dni(10 okropnie przedłużajacych sie dni :-() nie widziałam jej,bardzo a nia teskniłam,miałam koszmary np.że 5 kotów dobiera sie do jej klatki....straszne...ale całe szczescie to tylko sen. Gdy przyjechałam teraz na weekend do domu,poprostu nie mogłam wyjść z szoku....moja mama nie dość ze ciągle podrzuca jej coś do jedzonka(martwi mnie to ze bardzo przytyje)) to daje jej ręke do wąchania potem pozwala jej wejsc na siebie,bawi sie z nią,tarmosi i takie tam...no poprostu Ło...i jeszcze jak mi opowiadała że "jak podchodzi do klatki to Hilla zaraz do niej biegnie" mówiać to tak sie cieszy...poprostu szok....stał sie cud :)
ufff ale sie rozpisałam ale normalnie musiałam sie pochwalić :lol:
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

STAŁ SIĘ CUD :))))))))))))

Post autor: jokada »

miło czytac takie opowieści :)
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

STAŁ SIĘ CUD :))))))))))))

Post autor: Dinusia »

To moze teraz daj jej szczurka w prezencie?Napewno sie ucieszy!
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
Basieńka
Posty: 39
Rejestracja: sob sty 22, 2005 1:42 am
Lokalizacja: uk

STAŁ SIĘ CUD :))))))))))))

Post autor: Basieńka »

hehe... myśle ze narazie nie...jak narazie tak jest dobrze :)
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

STAŁ SIĘ CUD :))))))))))))

Post autor: Fam »

kurcze, fajnie cos takiego poczytac, ale nie zmyslasz napewno :?: :lol:
za tęczowym mostem: Karolcia
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

STAŁ SIĘ CUD :))))))))))))

Post autor: KasiaGdańsk »

Jezu żeby ta moja wredna połowa tak się zachowywała, trzymajcie kciuki....
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
Basieńka
Posty: 39
Rejestracja: sob sty 22, 2005 1:42 am
Lokalizacja: uk

STAŁ SIĘ CUD :))))))))))))

Post autor: Basieńka »

Fam nie zmyślam :D
dzisiaj Hilla weszła mojej mamie na ramię i sobie chodziła a moja mama cieszac sie powiedziała :
"w życiu bym nie pomyślała,że bede miała szczura na ramieniu"
kurcze tak sie ciesze
Ale dzisiaj jade znowu do Bielska na 5 dni :cry: ale przynajmniej wiem,że jest dobrze
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

STAŁ SIĘ CUD :))))))))))))

Post autor: Fam »

super sprawa, zamien sie na mamy, moje to tylko wzeszczy i mowie zebym ta stajnie (klatke) zlikwidowala i wyniosla do piwnicy
za tęczowym mostem: Karolcia
Motylek
Posty: 70
Rejestracja: sob cze 04, 2005 7:00 pm

STAŁ SIĘ CUD :))))))))))))

Post autor: Motylek »

Masz fajna mame... Tylko pozazdroscic :wink:
Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich wkoło. Zostawię tylko dwoje...
Tylko ja i ty...
Czopek przekroczył tęczowy mostek 1 stycznia, 2006 roku. Amen.
Babinka
Posty: 29
Rejestracja: sob maja 28, 2005 8:12 pm

STAŁ SIĘ CUD :))))))))))))

Post autor: Babinka »

Nooooo..... :D
Karolina
Posty: 157
Rejestracja: sob lut 05, 2005 9:53 pm

STAŁ SIĘ CUD :))))))))))))

Post autor: Karolina »

Tez bym tak chciala...moi rodzice uwazaja ze wszystko co zle to przez szczurki :?
TAJNE FORUM
Kruszaczek=1.10.2003-19.09.2005 :(
Perpeć=tylko dwa dni u mnie :(
<:3 Maleństwo )~~
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

STAŁ SIĘ CUD :))))))))))))

Post autor: mataforgana »

cuda się zdarzają ;)

moja mama nie ma nic przeciwko temu, że trzymamy z siostrą szczury, tylko jest jeden warunek - szczury musza byc z dala od niej... ;) a że mamy pokoje na 2 piętrze, to problemu raczej nie ma ;)
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Denima6
Posty: 11
Rejestracja: czw sty 27, 2005 4:00 pm

STAŁ SIĘ CUD :))))))))))))

Post autor: Denima6 »

Fajną masz mamę. Moja nienawidzi Tofika no i oczywiście jak psy zbroją coś w domu to jest na niego :!:
Kochać i być kochanym to tak, jak by z obu stron grzało słońce
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

STAŁ SIĘ CUD :))))))))))))

Post autor: Mycha »

Kolejny dowód na to iż szczury mają magię :D
Gratuluję!
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

STAŁ SIĘ CUD :))))))))))))

Post autor: KasiaGdańsk »

Maja i to wielką, jestem w szoku bo mój mąż zakochał się w szczurci. Teraz często słyszę"...moja szczurcia....", co w przypadku myszek nigdy nie miało miejsca, nawet kiedy jest bardzo zmeczony po pracy, obowiązkowo zabawa z małą przed snem, szok co??? :)
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uszczurawianie”