Cudowna przemiana

Czyli jak przekonać innych domowników do szczura w domu.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

To był szok..

Post autor: zona »

Moja rodzicielka co prawda nie zakochała się w moich szczurzastych, ale wczoraj weszła do pokoju, popatrzyła na czarne kapturki, które właśnie oglądałam na necie i powiedziała "Fuj, to te nasze już są ładniejsze." NASZE i do tego ŁADNIEJSZE :twisted:
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

To był szok..

Post autor: Maugosia »

Szok przeżyłam, gdy mój znajomy groził szczurciom, że poobcina im ogony : (. Praktycznie, to przez całą impreze tylko chciał im coś uszkodzić. Przez klatkę bił je po nosku, tak, że w końcu bały się podejść do prętów : (. Szturchał im hamaczek i groził, że jak ugryzą to rzuci o ściane :x . Nie lubie takiego zachowania wśród ludzi (zero tolerancji, zapewne dla niego inteligentniejsze są chomiki, ehh), powoduje to we mnie chęć wyrządzenia mu krzywdy. No jak tak można : /. Do tej pory mam żal do niego, wrr co za ludzie (pewnie wielu ma takie sadystyczne poglądy).
Obrazek
Obrazek
jutka
Posty: 395
Rejestracja: sob gru 25, 2004 10:19 pm

To był szok..

Post autor: jutka »

Maugos, ja bym takiego delikwenta wyrzuciła z domu. Natychmiast :evil: Przecież to tak, jakby ktoś przyszedł w gości i skopał mi psa - takich zachowań nie można tolerować.
"Naszym celem jest pomszczenie krzywd, które przyroda poniosła z rąk ludzi. Cel ten osiągniemy poprzez zatapianie tankowców, wykolejanie pociągów wiozących toksyczne substancje oraz wysadzanie w powietrze elektrowni atomowych. Bądźcie z nami".
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

To był szok..

Post autor: Ayumi »

też bym go wyrzuciła... ja jestem śmiertelnie obrażona, jak ktoś mi wystraszy szczura, a co dopiero takie rzeczy...
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

To był szok..

Post autor: Kaka »

przecież to jest żywe storzenie, a nie jakas byle jaka zabawka do popstrykania w nosek. Ja bym zrobiła borutę jak to ja, moze jego samego bym jeszcze rzuciła o sciane (jakbym adała radę) i powyrywała włosy :x co za człowiek :evil:
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Awatar użytkownika
Zirrael
Posty: 1347
Rejestracja: wt paź 04, 2005 1:12 pm
Lokalizacja: Warszawa

To był szok..

Post autor: Zirrael »

Po pierwsze: taki koleś szybko opuściłby mój dom
Po drugie: przestałby być moim znajomym
Nie toleruję ludzi, którzy krzywdzą zwierzaki, a jeśli jeszcze byłyby to moje zwierzaki to zapewne zakończyłoby się jakimś rękoczynem.
Obrazek
pani_rotten
Posty: 219
Rejestracja: czw sie 11, 2005 3:30 am

To był szok..

Post autor: pani_rotten »

[quote="Maugos`"] Przez klatkę bił je po nosku[/quote]
a ty na to patrzylas? :? ladny mi znajomy....jakbym tylko zobaczyla ze ktos straszy a co dopiero bije moje ogonki normalnie bym wyprosila i podziekowala za znajomosc :?
ukochany fredzio 24.7.2003-11.8.2005
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

To był szok..

Post autor: Maugosia »

Żałuję teraz, że nie postąpiłam tak bezpośrednio jak pisałyście. (O czym ja myślałam : / ) : (. Teraz jak będę go zapraszała to z odgórnym uprzedzeniem: Jak tylko zobacze, że robi im krzywde wylatuje za drzwi i nie ma, że jego dziewczyna to moja najlepsza przyjaciółka : [.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Cud wigilijny

Post autor: Azi »

Wyobraźcie sobie moje zaskoczenie, kiedy siedzę przy wigilijnym stole, wcinam z apetytem galaretkę z karpia i nagle słyszę z ust mamy:

"Po świetach jedziemy kupić szczurka, a może dwa, będą miały taaaaaaaaką dużą klatke, wiekszą niż Dzikiej (moja szczurcia)"

O mało mi ta pyszna galaretka do płuc nie wpadła, ale się opanowałam. Może to dlatego, że rodzice zostali sami jak na studia pojechałam? No ale to było 2,5 roku temu! A może po prostu tak pokochali moją Dziką, że chcą mieć własnego stworka?

Tak czy inaczej moje uszczurawianie dobiegło końca i przekroczyło wszelkie granice. Dziś chyba pójdziemy po klatke i może zwierzaka... :lol:
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Cud wigilijny

Post autor: Lulu »

no to siuper :kciuki:

tylko pozazdroscic rodzicow ;) moi co prawda fakt, ze mam szczury akceptuja, ale sami nigdy by sie nie zdecydowali...
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

Cud wigilijny

Post autor: Szałas »

ale masz extra :D moja mama sie panicznie boi :P ale siostra ma swojego szczurka :) - tylko ze ona z nami nie mieszka...
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
Rashel
Posty: 10
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 12:01 pm

Cud wigilijny

Post autor: Rashel »

super mame masz!! Moja to zgodziła sie tylko na jednego szczurka...
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Cud wigilijny

Post autor: Azi »

No wiec mamy nowa szczurcie.... Jedyna w sklepie byla nazywa sie Pixi - szczurek kapturowy........ Straaaaaaasznie piszczy :) ale w ogole sie nie boi... i co dziwne... Moja Dzika, bylo nie bylo, 2,5 roku ma, a na małą nawet nie fuka... Obwąchała ją tylko i straciła zainteresowanie...
Rashel
Posty: 10
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 12:01 pm

Cud wigilijny

Post autor: Rashel »

Gratuluje nowego szczurka (mam nadzieje, ze nie piszczy po nocach :D;])
anka

Cud wigilijny

Post autor: anka »

SUPER moi są tacy sami. Lecz to ja wybieram kiedy chce szczurka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uszczurawianie”