Uszczurawianie współlokatorek

Czyli jak przekonać innych domowników do szczura w domu.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Uszczurawianie współlokatorek

Post autor: pin3ska »

Nie tylko ja nie jestem w lokalnej piwiarni. Ty rowniez. Poczytaj wlasne posty, pooglądaj podeszwy... Wtedy mów o pyszczeniu. Sama offtopujesz ile wlezie, a innych pouczasz. Prosze. Mozesz mi dac ostrzezenie. Ale swoje zdanie na ten temat wypowiem publicznie, skoro ty rowniez to zrobiłas.
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
kao
Posty: 471
Rejestracja: pn lis 23, 2009 6:43 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Uszczurawianie współlokatorek

Post autor: kao »

Moje dwie współlokatorki dosyć łatwo dały się przekonać. Miały wcześniej zwierzątka, ale nigdy szczura, więc były ciekawe. Zastrzegły tylko, że mam pilnować sprzątania i na noc zamykać klatkę. I tak też robię. Natomiast przez większą część dnia jest otwarta, dziewczyny głaskają, dokarmiają i uważają, żeby nie nadepnąć:) Mają trochę opory związane z ogonem, ale poza tym uważają, że szczurzyca jest śliczna:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Uszczurawianie”