OGON - krostki - gronkowiec

W tym dziale napisz o problemach związanych z łapkami, czy ogonem Twojego pupila.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Ula
Posty: 19
Rejestracja: pt gru 01, 2006 1:36 pm

OGON

Post autor: Ula »

Tylko boję się dawać mu jakiekolwiek leki bo jest na antybiotyku a echinacee przestałam podawać mu jakieś 5-6 dni temu po dłuższej kuracji (10 dni). Weterynarz dzsiaj powiedział, że płucka ma czyste. Na razie więc spróbuję tylko wibowit dawać, chyba że macie lepszy pomysł. :drap:
Ula
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

OGON

Post autor: ESTI »

Proponuje scanomune lub beta glukan - kuracja 2 tygodniowa, po calej dawce dziennie.
Obrazek
Ula
Posty: 19
Rejestracja: pt gru 01, 2006 1:36 pm

OGON

Post autor: Ula »

Hej to znowu ja odstawiłam antybiotyk. Niestety nadal mojemy szczurkowi pojawiają się krstki na ogonku :sad2: . Rozmawiałam dzsiaj ze swoim wetem powiedziala, że to na pewno nie świerzb bo badanie bakteriologiczne by wykazało. Nie mam już pomysłu. W czwartek mam wizytę u weta znowu. Może ktoś z was ma jakiś pomysł co to może być?
Ula
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

OGON

Post autor: limba »

Ula, skoro antybiotyk nie pomogl to moze pani wet by sprobowala podac ivermektyne, nawet jesli uwaza ze to nie swierzb. Oczywiscie to tez chemia, ale skoro kuracja na gronkowca nic nie dala to moze warto sprobowac.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Ula
Posty: 19
Rejestracja: pt gru 01, 2006 1:36 pm

RE: OGON

Post autor: Ula »

forum d³ugo nie dzia³alo wiêc piszê dopiero teraz :). Mój szczurek ma siê dobrze wyzdrowia³, ale dopieo tydzieñ po odstawieniu antybiotyku i smarowaniu ogona maœci¹ z wit. A:)Pozdrawiam
Ula
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łapki i ogon”