[Ogon] spuchnieta, czerwona koncowka

W tym dziale napisz o problemach związanych z łapkami, czy ogonem Twojego pupila.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Dagaz
Posty: 216
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 11:06 pm
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

[Ogon] spuchnieta, czerwona koncowka

Post autor: Dagaz »

Podczas zabawy z ogonami zauwazylam ze Yuki co jakis czas wylizuje sobie koncowke ogona. Nigdy nie czyscila sobie ogonka wiec sie zaniepokoilam. Sam koniuszek jest czerwony i spuchniety i w wiekszosci poodpadaly z niego luski. Nie widac zeby to ja mocno bolalo, ale te wylizywanie mnie niepokoi. Krwi na nim nie ma, i nie jest to duzy obszar. Jutro lece z nia do weta, ale tak sie zdenerwowalam ze zasnac nie moge. Moze to swierzb... mam panienki z interwencji ale ani agoutka ani albinoska nie maja juz jego, wiec nie mam pojecia czy to mozliwe zeby Yuki zarazila sie od albinoski, skoro ta juz nie choruje :/
Ostatnio zmieniony wt cze 19, 2007 10:08 pm przez Dagaz, łącznie zmieniany 1 raz.
Ze mną: pustka... Wszystkie moje maleństwa śpią za Tęczowym Mostem...
W mym sercu i pamięci [']: Mufka, Mafia, Virus, Nefertiti, Czarna, Lulu, Nano, Shiroi, Owieczka, Kuroi, Krówka i Yuki...
Serce Pamięta i Cierpi... 20.04.2003 - 17.09.2009
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

RE: [Ogon] spuchnieta, czerwona koncowka

Post autor: Ewqa »

Świerzb raczej się umieszcza na uszkach, może ogon został przytrzaśnięty, albo jakiś owad go dziabnął w ogon?
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Awatar użytkownika
Dagaz
Posty: 216
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 11:06 pm
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

RE: [Ogon] spuchnieta, czerwona koncowka

Post autor: Dagaz »

Wlasnie chyba gdzies go przytrzasnela albo udezyla bo tylko jak wstalam to sprawdzialam jak wyglada. I ma juz praktycznie swoj rozowy kolor... falszywy alarm.
Alez ja panikara sie zrobilam :x ^^'
Ze mną: pustka... Wszystkie moje maleństwa śpią za Tęczowym Mostem...
W mym sercu i pamięci [']: Mufka, Mafia, Virus, Nefertiti, Czarna, Lulu, Nano, Shiroi, Owieczka, Kuroi, Krówka i Yuki...
Serce Pamięta i Cierpi... 20.04.2003 - 17.09.2009
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

RE: [Ogon] spuchnieta, czerwona koncowka

Post autor: RattaAna »

lepiej za wczasu panikować a potem się z tego śmiać, niż zlekceważyć - a potem płakać; cieszę się, że już jest ok;-)
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łapki i ogon”