problem z łapką

W tym dziale napisz o problemach związanych z łapkami, czy ogonem Twojego pupila.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
cocoshue
Posty: 17
Rejestracja: ndz cze 21, 2009 10:02 pm

problem z łapką

Post autor: cocoshue »

witam. przed godziną przywiozłam z zoologicznego dwie dziewczynki :) Po przeprowadzce do nowej klatki jednej z nich coś stało się z łapką. Trzyma ją podkuloną, piszczy dopiero wtedy gdy nacisnę w okolicach szczurzej kostki. Gdy biega to delikatnie sie na niej opiera, jedzenie też chwyta w nią delikatnie. Czy to znaczy że łapka nie jest złamana ? Czy może jest to jakas wada wrodzona ? Wydaje mi sie ze jak sprzedawca mi ja pokazywał to wszystko było ok. Proszę o jakieś uwagi.
Awatar użytkownika
Vivon
Posty: 735
Rejestracja: czw paź 15, 2009 5:09 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: problem z łapką

Post autor: Vivon »

ja bym na twoim miejscu pojechała z nią do weta :)
Cheedarek [*]
hermenegilda
Posty: 133
Rejestracja: pt lip 10, 2009 4:13 pm

Re: problem z łapką

Post autor: hermenegilda »

Ok, ok, na początek:
PROSZĘ, NIE KRZYCZCIE NA DZIEWCZYNĘ Z POWODU ZAKUPU W ZOOLOGU, TO NIE POMOŻE.

A teraz na temat - ciężko stwierdzić. Na odległość nic nie poradzimy a jeśli łapka jest uszkodzona (podczas transportu niestety tak się zdarza) , to i tak trzeba ją leczyć u weta. W związku z tym i tak musisz wybrać się z małą do weterynarza. Taka wizyta nie jest jakaś szczególnie droga, ja razem z lekami zapłaciłam u siebie 30 złotych. Powodzenia i życzę szczurkowi zdrowia :)
gg : 5763772
cocoshue
Posty: 17
Rejestracja: ndz cze 21, 2009 10:02 pm

Re: problem z łapką

Post autor: cocoshue »

Co do zoologicznego. Obszukałam wszytskie dostepne mi ogłoszenia typu : oddam szczurki. W moim mieście nic nie znalazłam.

No właśnie zamierzam do weta się udać. Jutro nie mogę, bo wykłady mam do 19, ale we środę pójdę. Dzięki :)
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: problem z łapką

Post autor: Magamaga »

Miałam podobny problem z małą szczurką, która była u mnie na tymczasie. Jeśli łapka jest ciepła, ma normalny kolor i nie jest spuchnięta darowałabym sobie i szczurce jazdę do weta. Mojej tymczasowiczce po ok. 3 dniach przeszło.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: problem z łapką

Post autor: smeg »

Jak do środy jej nie przejdzie, to faktycznie możesz się przejść ;) Na razie obserwuj szczurki i oswajaj normalnie :)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: problem z łapką

Post autor: Czerwonaona »

cocoshue mam nadzieje,że to nic groznego i mała zacznie na niej normalnie brykać.
A co do tego ,że nie było w Twoim mieście to tak na przyszłość tylko napisze no gdybyś kiedyś miała ochote adoptować jeszcze jakiegoś malucha bo przykładowo GMR cię dopadnie.Istnieje tutaj dział transport gdzie pomagamy sobie w dowozie maluchów.Ja ani jednego szczurka nie mam z mojego miasta a co lepsze z drugiego końca polski.
Pisz co tam z łapką jak już będzie coś wiadomo:)
cocoshue
Posty: 17
Rejestracja: ndz cze 21, 2009 10:02 pm

Re: problem z łapką

Post autor: cocoshue »

Czerwonaona : dzięki, o tym transporcie to niezbyt wiedziałam - na przyszłość już wiem :)

Łapka jest ciepła i ma normalny kolor więc mam nadzieje, że to nic poważnego :)
cocoshue
Posty: 17
Rejestracja: ndz cze 21, 2009 10:02 pm

Re: problem z łapką

Post autor: cocoshue »

Z łapką co raz lepiej :) dziś mała już na niej biegała choć nadal trzyma ją u góry gdy stoi. wstrzymałam się z wetem jak na razie :) zobaczymy co przynisą kolekne dni :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łapki i ogon”