spuchnięte łapki

W tym dziale napisz o problemach związanych z łapkami, czy ogonem Twojego pupila.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
basia m 83
Posty: 2
Rejestracja: pn kwie 27, 2015 8:02 pm

spuchnięte łapki

Post autor: basia m 83 »

witajcie. kupiłam szczurka tydzień temu a wczoraj urodził mi małe. jak się nim opiekować. zauważyłam że ma bardzo spuchnięte łapki i ma problemy z poruszaniem, czy to normalne?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: spuchnięte łapki

Post autor: Paul_Julian »

Pechowa kinder niespodzianka :( Jeden z powodów dlaczego nie kupujemy w sklepach tylko adoptujemy :(

Tutaj http://www.szczury.org/viewtopic.php?f= ... ka#p998057 Smeg bardzo ladnie opisała co należy zrobić po urodzeniu maluszków.

Co do problemów z poruszaniem, to nie mam pojęcia czy to normalne ( może jest jeszcze obolała po porodzie ?). Pewnie trzeba by ją wziąć do weta, tylko nie wiem za bardzo jak, bo chyba trzeba by wziąc calą gromadkę. Podczas nieobecności mamy maluchy by byly głodne i zmarzły :(
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
basia m 83
Posty: 2
Rejestracja: pn kwie 27, 2015 8:02 pm

Re: spuchnięte łapki

Post autor: basia m 83 »

dziś zaobserwowałam że Misia ma paraliż tylnych łapek,a przednie ma bardzo spuchnięte i robią się chrostki i ranki. dzwoniłam do weterynarza a on kazał czekać odradzał przyjazd bo małe mogą nie przeżyć.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: spuchnięte łapki

Post autor: Paul_Julian »

Może jakis wet może do Ciebie przyjechac do domu ? To zwykle drozsza wizyta, ale nie wiadomo co to, tym bardziej że doszedł jakiś paraliż.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Tofcia
Posty: 481
Rejestracja: wt kwie 07, 2015 10:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: spuchnięte łapki

Post autor: Tofcia »

lepiej wizyta domowa weta w zasadzie do weta też trzeba dojechać więc na jedno wychodzi.
ze mną Gizmo ,Tofik
Za TM:Albin[*]20.08.2015, Belzebub [*]30.04.2016[/i][/size] Sid[*]28/29.06.2017,Azazel[*]5.07.2017
Dla świata jesteś tylko człowiekiem,
dla swojego szczura jesteś całym światem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łapki i ogon”