Boje się o szczura.

Cały, osobny dział. Problemy z drogami oddechowymi, to jedna z najczęstszych przypadłości szczurków, z jakimi się borykamy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Szurek15
Posty: 126
Rejestracja: śr sie 24, 2011 9:14 am

Boje się o szczura.

Post autor: Szurek15 »

Witam!! Mam 2 szczurki jeden juz powoli mi wchodzi na ręke i mnie lize wiem dlaczego. Drugi zaś jak wsadzę rękę gryzie. Ale do rzeczy jeden szczurek wydaje jakies dziwne odgłosy i mu leci poli coś tam przypomina to krew.Oglądałem filmiki o zapaleniu płuc i te inne i te jego odgłosy są inne są ciche i to jak by piszczenie jest.Pomóżcie co to może być błagam nie chce go stracić:(.
endorfina.
Posty: 106
Rejestracja: sob wrz 03, 2011 1:06 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Boje się o szczura.

Post autor: endorfina. »

idź do weta, na co czekasz
RaggaMuffin <3
Szurek15
Posty: 126
Rejestracja: śr sie 24, 2011 9:14 am

Re: Boje się o szczura.

Post autor: Szurek15 »

Nie mam jak go złapać gryzie i ucieka i się trzesie :(
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Boje się o szczura.

Post autor: Paul_Julian »

Ubierz grube rękawice i po prostu zdecydowanie chwyć go w obie ręce. Jesli wejscie do klatki jest za małe - chwyć w jedną. Nie pozwól , zeby smyknął z klatki, bo w pokoju będzie trudniej go zlapać.
Szczurek sie boi i dlatego pewnie gryzie.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Niamey
Posty: 613
Rejestracja: pt gru 26, 2008 11:30 pm

Re: Boje się o szczura.

Post autor: Niamey »

Szurek15, jeśli rzeczywiście masz 15 lat, to jesteś już dość dojrzałą osobą i powinieneś dać radę złapać strachliwego szczura. Załóż rękawicę lub złap go w pudełko, transporter, cokolwiek i leć do weterynarza. Tylko pamiętaj, że musi to być weterynarz, który zna się na szczurach? Skąd jesteś? Może ktoś poleci Ci weta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drogi oddechowe”