Prosze o pomoc!!!

Cały, osobny dział. Problemy z drogami oddechowymi, to jedna z najczęstszych przypadłości szczurków, z jakimi się borykamy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Szurek15
Posty: 126
Rejestracja: śr sie 24, 2011 9:14 am

Prosze o pomoc!!!

Post autor: Szurek15 »

Moj szczur prubuje rzygnąćale nie morze porusza tak językiem próbuje rzygnąc i nic i wydaje jakeiśdzwieki co mam zrobic.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Prosze o pomoc!!!

Post autor: Paul_Julian »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=11&t=16878 poczytaj o zadławieniu. Tam wszystko jest, instrukcja co robić.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Szurek15
Posty: 126
Rejestracja: śr sie 24, 2011 9:14 am

Re: Prosze o pomoc!!!

Post autor: Szurek15 »

Już umilkło to ale teraz tak dziwnie porusza ciałem sie jakby czkawka czy cośi ma zamkniętą buzie to co teraz się dzieje ?
Szurek15
Posty: 126
Rejestracja: śr sie 24, 2011 9:14 am

Re: Prosze o pomoc!!!

Post autor: Szurek15 »

Już jest dobrze
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Prosze o pomoc!!!

Post autor: Paul_Julian »

Moze sie teraz przez jakiś czas żle czuć- siedziec zmęczony w domku i nie chcieć jesc. Mozesz podawac picie albo np. ziemniaczka. Nic super suchego i kruchego ( nie chleb) i nic lepkiego (nie kaszka).
Zwróć uwage co jadł. Jesli keidyś sie powtórzy przy tym samym jedzeniu- nie podawaj tego. Moje sie krztusiły suchym chlebem, czasem sie zakrztuszą z zachłanności, a czasem sie np przestraszą , bo coś stuknie jak jedzą.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Szurek15
Posty: 126
Rejestracja: śr sie 24, 2011 9:14 am

Re: Prosze o pomoc!!!

Post autor: Szurek15 »

Nie to moja wna nie zauwarzyłem ,że coćmiał w buzi więc ja go chciałem złapac i wtedy się zaczęło. Ale już jest dobrze.Chyba nie zasługuje już na szczury :(
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Prosze o pomoc!!!

Post autor: Paul_Julian »

Najważniejsze to umieć sobie poradzić w takiej sytuacji.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Szurek15
Posty: 126
Rejestracja: śr sie 24, 2011 9:14 am

Re: Prosze o pomoc!!!

Post autor: Szurek15 »

już wykułem tamto na pamięć
Awatar użytkownika
Licho
Posty: 652
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:07 pm

Re: Prosze o pomoc!!!

Post autor: Licho »

To nie jedyna rewelacja jaka może Cię spotkać ze strony szczura. Radzę wykuć pół forum na pamięć ;D albo przynajmniej w zakładce co ważniejsze tematy zapisać.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drogi oddechowe”