[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
eme
Posty: 150
Rejestracja: śr sie 25, 2004 1:42 pm
Kontakt:

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: eme »

Kurcze, grubymi czy nie... Ja nie jestem ekspertem, na weterynarii nie studiowałam, toteż muszę wierzyć weterynarzom. Jak jakiś mi mówi, że moja mała ma być może ebolę, to się pytam, czy nie zarażę pozostałych szczurków i czy nie przenosi się na ludzi... Jeśli otrzymuję odpowiedź, że mam się nie martwić, tylko odizolować LeeLoo od Niki, to tak robię.
Awatar użytkownika
Eruntale
Posty: 1089
Rejestracja: pt maja 21, 2004 1:18 pm
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: Eruntale »

pozatym ebola wlasnie trzebi afryke, a zatem pojawienie sie w naszym kraju wywolaloby niezla panike.. :| z drugiej strony,ebola jest wirusem ludzkim...moze jest jakas odmiana zwierzeca, ktora jednak nie ma mozliwosci "przeskoku" miedzygatunkowego? :?: cholerstwo jest diablo zarazliwe, wiec drugi ogonek nie mialby szans...wybaczcie te teorie :oops: :lol:
"Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami
Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"

Do what thou Wilt, but harm none
eme
Posty: 150
Rejestracja: śr sie 25, 2004 1:42 pm
Kontakt:

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: eme »

Wet, skoro wydał taką a nie inną opinię, pewnie wiedział, co mówi. Może to była odmiana zwierzęca, może nie przenosząca się na inne osobniki? Poza tym było to tylko podejrzenie i mała była pod obserwacją. Nie wiem, tematu nie zgłębiałam, bo później pojawił się torbiel za uchem, doszły nowe dolegliwości... W każdym razie nie ma już LeeLoo... I nic tego nie zmieni. A pozostałe pysiaki nie zaraziły się...
Goś
Posty: 102
Rejestracja: pt sie 13, 2004 9:10 am

[SCHORZENIA NEUROLOGICZNE] zapalenie mozgu

Post autor: Goś »

Szczęście w nieszczęściu... ważne że się nie zaraziły.
ja to ja i nikt inny ==obecnie===
Malinka ==w pamięci===
-(-@ Mycha, Szarusia, Białeczka, Szkrabek, Szarusia (2), Łatka, Szkrabka @-)-
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”