Szczurek gubi mocz w trakcie chodzenia

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
lukeboss
Posty: 68
Rejestracja: sob gru 17, 2016 7:43 pm

Szczurek gubi mocz w trakcie chodzenia

Post autor: lukeboss »

Witam, mój szczurek, w zasadzie starszej daty, ma juz prawie 3 lata, popuszcza mocz w trakcie chodzenia. Zawsze coś tam każdy szczurek popuszczał, znaczył teren jak je wypuszczam, żeby poganiały po pokoju, ale ten najstarszy właśnie od kilku dni jakby więcej tego moczu gubi i nie wiem czy to jeszcze kwalifikuje się pod znaczenie terenu czy odpukać choróbsko. Jak chodzi np po pokoju to na całej długości podczas chodu ciągną się kropelki moczu co kilka centymetrów, czasami dziwie się skąd ona to bierze :) co to może być? Obejdzie się bez udziału weta?
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szczurek gubi mocz w trakcie chodzenia

Post autor: unipaks »

Po co ryzykować rozwinięcie się ewentualnej choroby, lepiej u weta ją wykluczyć i mieć pewność że wszystko w porządku, niż potem żałować.
Oby to nie było nic poważnego, zdrowia życzę starszej pani :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
beniek
Posty: 6
Rejestracja: pt kwie 13, 2018 1:55 pm

Re: Szczurek gubi mocz w trakcie chodzenia

Post autor: beniek »

Mam podobny problem. Co u Ciebie się okazało?
Jakie badania robiłeś i ile zapłaciłeś mniej więcej?
astiolek
Posty: 5
Rejestracja: śr lut 21, 2018 6:35 pm
Kontakt:

Re: Szczurek gubi mocz w trakcie chodzenia

Post autor: astiolek »

Z wiekiem niestety zdarzają się takie rzeczy .. z resztą u ludzi tak samo. Miałem podobnie z jednym szczurkiem ale niestety zanim zdążyłem zareagować już go ze mną nie było. Ale radzę udać się do weta
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”