Drgawki oraz strach co to może być?

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
TheBlack
Posty: 3
Rejestracja: ndz maja 20, 2018 9:38 pm

Drgawki oraz strach co to może być?

Post autor: TheBlack »

Witam serdecznie mam pewien problem, moja szczurka wczoraj zaczęła się wszystkiego bać, każdy najmniejszy szmer czy też dotyk ją drażni przez co ucieka, chowa się po kątach, a także zazwyczaj jak mam ją na ręce dostaje tak jakby ataku przez co staje na 2 łapkach i zaczyna cała drżeć i machać głową. Trwa to około 10-15 sekund i tak jakby próbuje zaciągnąć powietrze, po wszystkim zastaje chwilę w bezruchu, a potem już znowu jest okej, ale czasami to wraca. Jak tylko uda mi się ją nagrać aby pokazać dokładnie jak to wygląda to prześlę link do prywatnego filmiku na YT.
Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź.
Moje Cuda: Sonia od Czerwca 2018,Dynia od Sierpnia 2018,Kira od Września 2018
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Drgawki oraz strach co to może być?

Post autor: unipaks »

Warto byłoby się upewnić, czy to co obserwujesz nie jest wynikiem problemów oddechowych, napadami duszności
Wówczas zwierzątko też może wyglądać na mocno spanikowane. Masz gdzieś dostęp do dobrego weta, który mógłby szczurkę osłuchać? A jak pozostałe, też obserwujesz u nich podobne objawy? Czy ich obecność ją uspokaja?
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”