[Zapalenie płuc] temat wałkowany 100000razy ale...

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Re: [Zapalenie płuc] temat wałkowany 100000razy ale...

Post autor: Elly »

Moj Wujus mial dokladnie to samo z okiem. Juz sie do tego przyzwyczailam. Probowalismy leczyc, ale niestety nic z tego nie wyszlo. Po jakims czasie oko prawdopodobnie zrobi sie biale (zacma) ew. bedzie widoczna biala plamka. Jesli juz tak sie stanie, to oko powinno dojsc do normalnego wyglądu za jakis czas. Wujusiowe oko bylo biale przez moze 2 msc. Teraz juz jest normalne, co nie znaczy ze funkcjonuje jak dawniej.. Niestety niedawno zauwazylam plamke na drugim oku.

Weterynarz powiedzial mi, ze prawdopodobnie jest to spowodowane jakims urazem mechanicznym. To bylo na początku kiedy sie to dopiero pojawiło. Teraz widze, ze raczej Wujus nie zrobił sobie nic w oko, jesli jest i na drugim.

W jakim wieku jest Twoj szczurek? Wujus ma ok 2 lata i 2 msc. Moze to po prostu przez wiek, bo nie wydaje mi sie, zeby antybiotyk mogl cos takiego spowodowac?

[KLIK] tak wyglądało oko po przebarwieniu z całego czerwonego na biało

Życzę zdrowia dla szczurka!
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
atomus
Posty: 54
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 6:45 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: [Zapalenie płuc] temat wałkowany 100000razy ale...

Post autor: atomus »

Powiem tak: zaburzeń ruchowych nie ma żadnych, widać jakby jej to nie przeszkadzało.
Ciągle dostaje kropelki na oczko z Atecortinu czy jak to by zwał. Poprawa niewielka, ale zaćma włazi w drugie oko (nie widać było żadnych zmian, po prostu się zaczęło). Raz jest mniejsza biała plama, a raz większa. Widocznie naprawdę nie było z nią dobrze.

Teraz stała się z niej małym przytulaskiem (jak siedzi ze mną) i mała terrorystka w stadzie - ale to już nie w tym temacie. Cieszę się, że mogłem ją przygarnąć...
"Remember, the problem is not that people are stupid; the problem is that modems are cheap."
http://klewandowski.eu
xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: [Zapalenie płuc] temat wałkowany 100000razy ale...

Post autor: xxx »

z tego co wiem utrata wzroku u ludzi czasem laczy sie tez z nieleczona cukrzyca,ale nie wiem czy blakniecie oka moze miec cos wspolnego z ta choroba ???
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”