Nasza Merch odeszła...

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Arystydea
Posty: 41
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 9:39 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: Arystydea »

Tak mi przykro. Myślami jestem w Lublinie.
Trzymamy za Ciebie kciuki Merch! Życzymy gorąco powrotu do zdrowia!
:-[
aneczka1-13
Posty: 799
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 2:48 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: aneczka1-13 »

Ja bym mogła zaoferować DT dla dwóch szczurków. Płeć nie jest bardzo istotna gdyż aktualnie nie mam żadnych szczurów.Ale najlepiej żeby były starsze.Tylko mieszkam w Poznaniu i nie wiem co by było z transportem.

Trzymam kciuki.
Obrazek
Klikać
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: lovekrove »

Trzymam kciuki za Merch. Niech wraca nam szybko do zdrowia!
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: Vella »

Izabela pisze:Nie gniewajcie się, ale nie zostałam upoważniona do opisywania stanu merch, więc póki co nic nie mogę powiedzieć. Oprócz tego, że kciuki i dobre myśli naprawdę są bardzo potrzebne.
Nie pytam o szczegóły, ale... czy jest przytomna? Czy może brać udział w decyzjach w sprawie opieki nad jej szczurkami?

Kciuki trzymam, wszystkie jakie mam i jeszcze kilka innych. Jeśli tylko będziesz miała okazje przekaż Basi od nas życzenia szybkiego powrotu do zdrowia i na forum.




DT dla samców nie mogę zapewnić, chyba że na bardzo krótki czas w wyjątkowej potrzebie; podtrzymuję ofertę pomocy w transporcie do Warszawy, jeśli będzie to potrzebne.
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: Izabela »

[quote="Vella Nie pytam o szczegóły, ale... czy jest przytomna? Czy może brać udział w decyzjach w sprawie opieki nad jej szczurkami? [/quote]

Nie... :'(
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Amusia
Posty: 414
Rejestracja: ndz sty 01, 2006 1:40 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: Amusia »

i pomyśleć że kilka dni temu z nią rozmawiałam.. ech ech..
Awatar użytkownika
anathema22
Posty: 174
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 2:44 pm
Lokalizacja: Parczew/Lublin

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: anathema22 »

Dawno mnie nie było na forum, a tu takie wieści :( Ja niestety na chwilę obecną tymczasem być nie mogę, ale jeśli będzie jakaś składka na karmę, ściółkę czy cokolwiek służę pomocą.
Merch - trzymaj się! zdrowiej!
Ze mną Itachi Merchowe Pole :) z TM Mysza [*] Toro [*] Ozzy [*] Jimmy [*] Chaos [*]Igi [*]Cooki[*]Pedro[*]Itachi (*)
Awatar użytkownika
sasza&masza
Posty: 1270
Rejestracja: czw sie 19, 2010 4:20 pm
Numer GG: 9176574
Lokalizacja: Lublin

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: sasza&masza »

Jak tam z Merch? :-\
Dog&cat: Vega i Zuza
Ratz: Arkadia Melania Nayeli Malibu Aniołki[*]
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: Izabela »

Pisałam wcześniej, że potrzebuję czasu na ogarnięcie i przemyślenie wszystkiego, a wszyscy mnie dopytują o różne rzeczy ;) Rozumiem, że się martwicie, że to z dobroci serca, ale bardzo proszę o cierpliwość. To wszystko trzeba dobrze zorganizować, żeby merch potem nie miała do mnie pretensji, że czegoś nie dopilnowałam. Więc będę pisać, gdy będę miała coś konkretnego do powiedzenia.
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: Izabela »

Nie zrozumcie mnie źle, wiem, że pytacie o stan merch, bo się o nią martwicie, ale rozpisywanie się na ten temat na forum publicznym chyba nie jest na miejscu, nie jestem pewna, czy rodzina tego sobie życzy. To jest jednak bardzo osobista i intymna sprawa.

Ogólnie rzecz ujmując, to nie jest dobrze Potrzeba bardzo wielu kciuków i modlitw do wszelkich bogów, potrzeba ciepłych myśli i wiary, że merch wygra tę walkę...

Teraz sprawa DT: decyzja o wydawaniu szczurów została jednak na razie zawieszona. Całkowicie rozumiem rozterki z tym związane i szanuję fakt, że Sebastian potrzebuje więcej czasu, by się na to zdecydować. W związku z tym moja prośba do wszystkich oferujących DT o cierpliwość i zrozumienie. Temat zostaje przesunięty w czasie, ale nie odwołany całkowicie. Umówmy sie, że będę nadal tymczasy "nagrywać", odezwę się do wszystkich tych, których wybiorę spośród dotychczasowych chętnych, kto chce, niech się nadal zgłasza. To wszystko po to, aby sprawy były już dograne w momencie, gdy decyzja o oddaniu szczurasów do dt będzie ostatecznie podjęta.
I w związku z tym mam dobrą wiadomość, że największe samcze stado (sztuk 7) znalazło tymczas w jednym domku, bez rozdzielania Bardzo się z tego cieszę, ciężko byłoby mi decydować, jak stadko podzielić.
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
Mictlan
Posty: 574
Rejestracja: czw lis 04, 2010 9:12 am
Lokalizacja: Police k.Szczecina

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: Mictlan »

Trzymamy kciuki, na pewno będzie wszystko w porządku !
Awatar użytkownika
sasza&masza
Posty: 1270
Rejestracja: czw sie 19, 2010 4:20 pm
Numer GG: 9176574
Lokalizacja: Lublin

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: sasza&masza »

I ja z moimi stworzonkami też w dalszym ciągu kciukamy!
Dog&cat: Vega i Zuza
Ratz: Arkadia Melania Nayeli Malibu Aniołki[*]
Awatar użytkownika
jordan
Posty: 2005
Rejestracja: ndz maja 02, 2010 5:38 pm

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: jordan »

i my i my
Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: Nina »

Nie dziwie sie, że Sebastian tak sie waha. W końcu Basia dałaby sie za swoje stado pokroić.


Cały czas trzymamy kciuki.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: pariscope »

Ja i Perełka ślemy dobrą energię do merch, życzymy jej jak najszybszego powrotu do zdrowia.
Ja również jestem gotowa dać DT dziewczynkom merch. O ile wiem, jest tam trochę młodzieży. U mnie w Furecie XL zmieściły by się 4, a nawet 5 dziewczynek. Jestem gotowa w każdej chwili zaprezentować szczegółowo warunki, jakie szczurki by u mnie miały.
W moim temacie można przeczytać, że od pewnego czasu marzę o szczurkach z Merchowego Pola. Kto więc, jak nie ja będzie najlepiej dbał o te zwierzaczki, które później, po powrocie merch do zdrowia, mogą zostać rodzicami moich szczurków?
Proszę więc wziąć pod uwagę także moją kandydaturę, podczas przymiarek do domów tymczasowych.
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”