Nasza Merch odeszła...

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Mal
Posty: 478
Rejestracja: sob maja 01, 2010 5:31 pm
Kontakt:

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: Mal »

dokładnie tak. busy odjeżdżają spod Holiday inn zaraz za skrzyżowaniem przy złotej patrząc w stronę ronda ONZ.
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: Izabela »

Tak, pogrzeb Basi jest w piątek, o godzinie 13, na cmentarzu przy ul. Unickiej w Lublinie.


Przepraszam, że tak mało się tutaj odzywam, ale nie mam w tej chwili zbyt dużo wolnego czasu ani głowy na komputer. Do wszystkich, którzy napisali do mnie, a nie dostali odpowiedzi: nie jestem w tej chwili w stanie odpowiedzieć każdemu indywidualnie, bardzo za to przepraszam. I bardzo dziękuję za słowa współczucia, przekażę je Rodzinie. Dziękuję też za oferty ds i dt dla basinych ogonków. Proszę o cierpliwość, o adopcjach wszystko napiszę, gdy już będę gotowa - na razie nie jestem.

Co do wieńca- kupujemy jeden od wszystkich szczurolubów czy 2 od poszczególnych for? Bo w końcu nie wiem, czy mam ja go kupować czy robi Gosia w W-wie? Pogubiłam się, przepraszam
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: alken »

na wieniec będzie zbierać Margo z spsu, dane niedługo będą
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: StasiMalgosia »

Może jeden od wszystkich? Myślę że lepiej zamówić w Lublinie, ja go mogę ewentualnie odebrać jak bedzie taka potrzeba i tak będe miała trochę czasu w Lublinie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: Paul_Julian »

Tutaj jest temat zbiórki :
http://szczury.org/viewtopic.php?f=2&t=29015

Tez myślę , że jakiś jeden duży ładny i z ładnym napisem ...
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: alken »

myślę że skoro Margo się zadeklarowała to będzie lepiej składac się na jeden na jej konto żeby nie było zamieszania, a ewentualne nadwyżki na szczury pójdą.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
klopsson
Posty: 71
Rejestracja: śr lis 10, 2010 10:00 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: klopsson »

Jeśli chodzi o pomoc w dostaniu się spod miejsca przyjazdu busa czy innego środka transportu na cmentarz, to mogę się zaoferować jako wolontariusz...

Od Dworca PKS jest niedaleko, więc nawet można przejść na piechotę lub (jak kto woli) przejechać autobusem 2 przystanki...
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: Oleczka »

ehhh a ja nie moge uwierzyc mam caly czas smsa, ktorego wyslala mi 22 grudnia :( a 23 sprzedawalam jedzonko dla jej ogonkow :( i nie moge uwierzyc bo przeciez pare tygodni temu widzielismy sie z z Merch na Warszawskim spotkaniu :( zaluje, ze nie moge jechac na pogrzeb :( byla ta osoba na forum, ktora byla od zawsze :( bedzie pusto :(
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: denewa »

O Boże!
Merch...

Dopiero przeczytałam :'(
Nie mogę uwierzyć...
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: Layla »

Chciałam napisać, że jest mi bardzo, bardzo przykro. Merch chyba niespecjalnie przepadała za mną, ja za nią także, ale zawsze sądziłam, że kiedyś siądziemy i pogadamy, że przecież osobiste spotkanie jest zawsze lepsze. Może po prostu za mało było dialogu, zbyt wiele uprzedzeń? Nie będzie jednak dane mi jej poznać osobiście. Nie mogę w to uwierzyć.
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: Layla »

Jeszcze jedna sprawa: nie wiem, w jakim wieku są szczury merch, ale w razie czego chętnie przyjmiemy samca 1,5 roku wzwyż. Mamy samczyka półtorarocznego i szukamy dla niego rówieśnika (rezygnujemy ze szczurów, dlatego młodziaków nie bierzemy). W razie czego wizyta przedaopcyjna możliwa, umowa też oczywiście.
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: Akka »

dopiero teraz weszłam na forum i takiej wiadomości się nie spodziewałam ;( przecież jeszcze przed świętami dostałam od niej maila z życzeniami :( Jeżeli w jakikolwiek sposób mogę pomóc, to zgłaszam swoją gotowość. jest mi strasznie przykro, to straszan tragedia... W dodatku kilka dni temu coś mnie tknęło żeby wejść na forum, ale to zbagatelizowałam bo miałam mało czasu... :(
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: *Delilah* »

...Zadne słowa tu nie pasują.. Tylko tyle mogę dodać, że Merch zawsze pozostanie w mojej świadomości jako Osoba- Autorytet.
Z wielkim sercem dla szczurów, zawsze chętna do pomocy i rady...
Będzie nam Cię brakować...
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: Nue »

Merch, NASZA Merch, forumowy autorytet... Zawsze chętna do pomocy, skarbnica wiedzy, bez przesady można powiedzieć, że poświęciła całe życie szczurom.
Czy to się dzieje naprawdę? Tak trudno mi w to uwierzyć.
Tak bardzo, bardzo mi przykro.
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
numiko
Posty: 73
Rejestracja: śr paź 06, 2010 10:34 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Nasza Merch odeszła...

Post autor: numiko »

Tak wiele juz zostało napisane, że brakuje słów...
Jako nowa forumowiczka, mogę powiedzieć jedynie tyle, że to bardzo smutne gdy odchodzi taki Autorytet...
Serdeczne wyrazy współczucia oraz kondolencje dla rodziny i bliskich...
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”