Nasza Merch odeszła...

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

sheila.
Posty: 366
Rejestracja: sob wrz 25, 2010 9:49 am
Lokalizacja: Kęty.

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: sheila. »

Merch Zdrowiej !
sheila&mysia <3
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: Paul_Julian »

Zdrowiej, Merch ! Trzymaj się mocno! O ogonki nic sie nie martw!
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: Anka. »

Merch, wracaj szybko!
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: Kameliowa »

Popieram zdanie kogoś z poprzedników. Nie powinno się rozdzielać stada.
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: Vella »

Kameliowa pisze:Popieram zdanie kogoś z poprzedników. Nie powinno się rozdzielać stada.
Myśle, że stado i tak jest podzielone. Szczurów u merch jest bardzo dużo, z pewnością są w róznych klatkach, tworzą różne grupy, chociazby samce i samice oczywiście osobno.
Jeśli da się zachować podział taki jak u merch byłoby super, nie miałaby potem problemu z ponownym ich połączeniem. Tylko to wiąże się z przechowaniem przez DT stadek z kilku czy kilkunastu osobników, nie wiem czy Lubliniacy sobie z tym poradzą.

Dojazd i karmienie/sprzątanie na miejscu ma pewien sens, ale z drugiej strony, jest to w końcu prywatne mieszkanie merch. Jedna, dwie znajome zaprzyjaźnione osoby to jedna rzecz, a grupa ochotników, pełnych dobrych chęci, ale jednak obcych, to coś innego. Izabela będzie miała zbyt dużo swoich obowiązków by towarzyszyć wszystkim. Ja, chociaż poznałam merch osobiście, to jednak nie zdecydowałabym się na wchodzenie do jej mieszkania pod jej nieobecność, chyba że sytuacja byłaby naprawdę skrajnie rozpaczliwa.
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: Izabela »

Kochani, jesteście super, naprawdę, Merch na pewno gdzieś telepatycznie odbiera te wszystkie sygnały sympatii od Was, co zresztą jest jej teraz bardzo potrzebne. Ja też kciukam z całych sił i krzyczę "merch, wróć do nas!"

Dzisiaj została podjęta decyzja o szukaniu domów tymczasowych dla samców. Samice na razie zostają. Potrzebuję trochę czasu, żeby to wszystko ogarnąć, więc dajcie mi dzień czy dwa. Pospisuję sobie wszystkich chętnych, zastanowię się, jak to wszystko zorganizować.

Merchowe samce mieszkają w kilku stadach, 3 są samotnikami. Super byłoby, gdyby udało się ich nie rozdzielać poszczególnych stad, ale nie wiem, czy to realne. Zobaczymy.

I teraz najważniejsze: zastanówcie się, proszę, czy na pewno jesteście zdecydowani na oferowanie tego tymczasu. Bo to nie będzie typowy tymczas, tzn. nie możecie wydać tych szczurów dalej, szukać im nowych domów. One wszystkie muszą wrócić do merch, gdy ta stanie na nogi. Nie wiem, ile to potrwa. Może być długo. Może być bardzo długo. Może nawet się zdarzyć tak, że dla niektórych zwierzaków z tymczasu zrobi się to dom stały, bo są w takim wieku, że mogą nie doczekać powrotu opiekunki. Więc przemyślcie to jeszcze raz, proszę. Jeśli ktoś chce się wycofać ze swojej oferty, zrozumiem.

Niektóre osoby oferowały wsparcie finansowe - bardzo dziękuję, ale na razie rodzina nie chce o tym słyszeć. Ale wiedzą, jakby co - mówiłam im, że gdyby potrzebne były jakieś pieniądze, to pomożemy, ile będziemy mogli.

Merch, dziewczyno, czekamy! Wracaj!
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
Mictlan
Posty: 574
Rejestracja: czw lis 04, 2010 9:12 am
Lokalizacja: Police k.Szczecina

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: Mictlan »

Wciąż Szczecińskie DT dla samcola u mnie aktualne..

Trzymamy kciuki za Merch, wszystko będzie dobrze ! Musi!
Awatar użytkownika
sasza&masza
Posty: 1270
Rejestracja: czw sie 19, 2010 4:20 pm
Numer GG: 9176574
Lokalizacja: Lublin

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: sasza&masza »

Chciałabym się spytac ile Merch ma samców? I czy później samice również będą ''oddawane'' na DT?
Dog&cat: Vega i Zuza
Ratz: Arkadia Melania Nayeli Malibu Aniołki[*]
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: szczurzyca. »

jeżeli (tfu, tfu) potrzebne byłyby dt dla samiczek jestem gotowa wziąć kilka, nawet 3-4. ale mam nadzieję, że do tegonie dojdzie, bo merch szybko się wybudzi! Zdrowiej, ciągle trzymam kciuki :)
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: UprzejmaCegła »

sasza&masza pisze:Chciałabym się spytac ile Merch ma samców?
Dołączam się do tego pytania i nadal jestem zdecydowana wziąć na DT dwóch lub trzech chłopców.
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: Cyklotymia »

A ja ponawiam pytanie o zdrowie Merch, jak się czuje, w jakim jest stanie... O ile sobie życzy takie informacje ujawniać.

Tak czy inaczej - kciuki dalej mocno trzymam.
Awatar użytkownika
WildHeart
Posty: 1184
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:59 am
Numer GG: 5104941
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: WildHeart »

dalej oferuje dt dla 4 szczurów obojetnejakiej plci
Awatar użytkownika
mmarcioszka
Posty: 263
Rejestracja: pn paź 11, 2010 5:28 pm
Lokalizacja: Nieporęt/Warszawa

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: mmarcioszka »

Kciukamy za Ciebie Merch !

Jeśli to DT ma być dłuższe, to wezmę 2 a nie 3 chłopocó, nie chcę żeby mieli ciasno. Mogłabym ich nawet dołączyć do swoich, żeby było im weselej, n apocieszenie, że nie są u siebie z Merch ;)
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: Izabela »

Nie gniewajcie się, ale nie zostałam upoważniona do opisywania stanu merch, więc póki co nic nie mogę powiedzieć. Oprócz tego, że kciuki i dobre myśli naprawdę są bardzo potrzebne.
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: LUBLINIACY!!!!!! Merch potrzebuje pomocy!

Post autor: klimejszyn »

trzymam kciuki za szybki powrót Merch do zdrowia !
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”