SŁOWNICZEK szczurzego języka

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

nenya
Posty: 84
Rejestracja: wt lis 01, 2005 1:28 pm
Kontakt:

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: nenya »

a przepraszam, takie coś jak merdanie ogonem zauwazył ktoś?? moje miały taki okres w którym jedna siedziała na łóżku z uwagą patrzyła w dal i waliła ogonem o poduszę w dość szybkim tempie. Druga podobnie, ale w innym czasie, i to na dywanie. CO to może oznaczać?
martwa
Posty: 616
Rejestracja: pt paź 03, 2003 1:53 pm
Kontakt:

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: martwa »

Moja Bijen "merda", a raczej tak jakby "faluje" ogonkiem i to tylko wtedy, kiedy jest bardzo podniecona/zaciekawiona.
czasami po prostu brakuje kamieni
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: Maugosia »

[quote="nenya"] moje miały taki okres w którym jedna siedziała na łóżku z uwagą patrzyła w dal i waliła ogonem[/quote]
Hmm, moja Ryza o ile sobie przypominam tak robiła, (bardziej) koncówką ogona stukała tak o powierzchnię (nie całym ogonem) ... i to tak glosno dosyc... wydawało mi sie, że to z radochy albo takiej zabawy. Miałam ją wtedy jedną :roll: i moze tak do człowieka robiła, bo Niutki tak nie robią... ogon służy im tylko do równowagi.
Obrazek
Obrazek
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: Szałas »

hmmm...zauwazyłem u grzanej że ta lubi lizać mój brzuch :P co to znaczy :D
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: ESTI »

[quote="Szałas"]hmmm...zauwazyłem u grzanej że ta lubi lizać mój brzuch :P co to znaczy :D[/quote]
To znaczy, ze lubi lizac tez brzuch. :lol:
One lubia penetrowac rozne czesci ciala, nie tylko te na wierchu, ale i bardziej ukryte, wiec nie ma sie czym przejmowac, tylko cieszyc, ze jestescie w tak "bliskim" zwiazku. :hihi:
Obrazek
Awatar użytkownika
Nietoperzyca
Posty: 76
Rejestracja: pn sty 30, 2006 8:13 pm
Lokalizacja: Piła

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: Nietoperzyca »

Moja szczurka zgrzytała zębami kiedy brałam ją na ramie, i w tym czasie wplątywała mi sie we włosy. Ale teraz już przestała zgrzytać :jezor2:
primoz
Posty: 47
Rejestracja: śr lut 08, 2006 8:03 pm
Kontakt:

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: primoz »

Co może oznaczać branie w łapki mojego palca i lizania a potem próby obgryzania paznokci (bez wydawania dzwięków ) (mam czyste i zakażdym razep przed i po szczórach je myje) :drap: :drap:
cherokee
Posty: 68
Rejestracja: pn lut 20, 2006 8:02 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: cherokee »

Po prostu Cie lubi i dba o Twoje "futerko", ew. jak mozesz tez przeczytac wczesniej w innych postach, masz slone palce - szczurek uzupelnia braki soli. Mowisz jednak ze zawsze masz umyte raczki, wiec predzej opcja pierwsza..
Pozdrawiam Sun
Awatar użytkownika
Hope
Posty: 63
Rejestracja: pt sty 06, 2006 5:03 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: Hope »

[quote="Korlis"]Ja to mam swoje komendy i zaczynam ich tego uczyć[/quote]

u mnie reaguja przede wszystki na komendę : "chopcy, spokój!" albo "chlopaki, cisza!" :lol: ;)

a na podstawie moich obserwacji:

podejście do prętów klatki, widoczne zaciekawienie na pyszczku - a co tam masz dla mnie/nas dobrego? no pokaz!

czasem to moi wręcz wspinaja się na szczyt klatki i patrza czy cos dla nich nie mam :lol:
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: Elly »

Możecie mi podsunąc pomysł, co moze oznaczac takie zachowanie :> otóż.. Dziś puszczałam Pysię po łóżku i polożylam sie z boku, zeby nie zeszła na podłoge [jakby wsiąkła to bym jej nie wyciągnęła] Pyska biegala po lozku jak taka wariatka, to stwierdzilam ze moge sie z nią pobawic - wyglądalo to tak ze kiedy podbiegala, tarmosilam ją po grzbiecie a ona uciekala, za chwile wracala i znow uciekala z rozczochranym futerkiem :D pozniej zauwazylam ze Pysia zastygala chwilowo w miejscu w pozycji jakby półleżącej i trzęsła uszami [doslownie]. I za kazdym razem jak moja ręka jezdzila po jej grzbiecie to ona sie zatrzymywala i tak trzesła tymi uszami :> I nie wiem co to moze oznaczac :> rozne pomysly mi przychodzily do glowy ale jednak nie mam pojecia dlaczego ona tak robi :D Jak ktos wie to moze mnie oswieci :> ;)
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: Dixi »

zachowanie typowe dla rujki :)
Pozdrawiam,
Aguśka
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: Elly »

Też właśnie o tym myślałam :P
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Azaril
Posty: 21
Rejestracja: śr lut 22, 2006 8:50 pm

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: Azaril »

U wszystkich moich dziewczynek zgrzytanie zawsze oznacza zadowolenie, Sheila tylko sporadycznie zazgrzyta ze złości jak trzeba Sahare na ziemię sprowadzić;)

Soshi jest "szczurzym gnojkiem" (ma około miesiąca, może trochę więcej) i co chwile mówi: pipipipi... jak się podejdzie do klatki, jak się ją wypuści albo jak się da coś dobrego:) ale takie "pipanie" może trwać nawet kilka minut bez przerwy...
Na zdjęciu Sarenka... ['] 14.02.2006
Nigdy Cię nie zapomnę Kochanie...
Sheila ['] 23.06.06 :(
Kocham Was Powtory;(
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: Szałas »

[quote="Azaril"]Soshi jest "szczurzym gnojkiem"[/quote]
o jaaa...jakie określenie ^_^ :thumbleft:
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
asa86
Posty: 1
Rejestracja: pn lut 27, 2006 8:01 pm

SŁOWNICZEK szczurzego języka

Post autor: asa86 »

ostatnio zauwazylam ze moj szczurek podbiega do mnie siada obok reki ''luska''i lize na przemian:D :khihi: o co jej chodzi??:D bardzo wdzieczna bylabym za odpowiedz:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”